امروز در تالار صنعتی اتفاق افتاد: افزایش قیمت محصولات فولادی

امروز تالار صنعتی بورس کالا شاهد افزایش قیمت محصولات فولادی بود به طوری که قیمت ورق سرد B شرکت فولاد مبارکه با رشد یک درصدی روبرو بود.

به گزارش پترو سازه ساحل ، امروز تالار صنعتی بورس کالای ایران میزبان محصولات متنوعی از شرکت های فولاد مبارکه ( شامل ورق گالوانیزه ، ورق گرم B و C، ورق سرد B و ورق قلع اندود ) و فولاد کرمان ( میلگرد ) بود.

ورق سرد

بیشترین ارزش معاملات بورس کالا امروز در این محصولات مربوط به « ورق سرد B » و به میزان ۶۷ میلیارد و ۷۸۰ میلیون و ۴۹۶ هزار تومان بود. این محصول به قیمت پایه کیلویی دو هزار و ۹۳۶ هزار تومان بدون رقابت و حجم حدود ۲۴ هزار تن به طور سلف (مچینگ) معامله شد.

پیش از این، ورق سرد در معامله قبلی خود (مورخ ۱۷ اردیبهشت) به قیمت پایه کیلویی دو هزار و ۹۱۰ تومان معامله شده بود. بر این اساس، قیمت این محصول در معاملات امروز نسبت به معامله هفته گذشته ۰٫۸۹ درصد افزایش داشته است.

میلگرد

فولاد کرمان نیز امروز ۳۳۰ تن میلگرد را به قیمت پایانی دو هزار و ۶۶۸ تومان فروخت. قیمت میلگرد به صورت پایه دو هزار و ۵۴۰ تومان بود که با پنج درصد افزایش در قیمت پایه با رقابت همراه بود. ارزش این معامله نیز ۸۸۰ میلیون و ۶۱۶ هزار تومان بود.

منبع: اقتصاد آنلاین

انتهای خبر/

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *