برش فلاشینگ

فلاشینگ (Flushing)

فلاشینگ یا گاتر به ورقی گفته می شود که باعث پوشش درز بین ساندویچ پانل ها اعم از ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، سردخانه ها و همچنین پوشاندن تیزه تاج رو فتاج زیر ،خط الراس و خط القعر جهت جلوگیری از نفوذ آب و بصورت هوابند –درزبند – غبار بند ، همچنین بعنوان زیباسازی پانل مورد استفاده قرار میگیرد .علاوه بر اینها فلاشینگ قاب پنجره و فلاشینگ قاب هم برای زیبایی ساندویچ پانل مورد استفاده قرار میگیرد .ابعاد و اندازه و مقاطع فلاشینگ ها بسته به اندازه نهایی کار شده میباشد که متغیر است .جنس فلاشینگ ها از ورق آهنی گالوانیزه و یا آلوزینک و یا آلومینیوم میباشد که ضخامت آنها هم متغیر است .ضخامت فلاشینگ ها حداقل ۰٫۴ میلیمتر می باشد.

فلاشینگ تاج، فلاشینگ فرم دار شادولاین، فلاشینگ زیر تاج، فلاشینگ صاف، فلاشینگ زاویه دار کنج و فلاشینگ های مرتبط با آبرو از انواع فلاشینگ ها هستند. فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود. این ابزار با توجه به اهداف طراح، طرح، پروفیل فلاشینگ، وظیفه و عملکرد آن از انواع مختلفی از ورق های روغنی،سیاه، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در ضخامت های دلخواه قابل تولید است.

 

فلاشینگ علاوه بر استحکام و افزایش طول عمر ساختمان به زیباتر شدن ساختمان نیز کمک میکند و از کثیف شدن نمای ساختمان بر اثر برف و باران جلوگیری میکند. علاوه براین وظیفه پنهان نمودن خرپای شیروانی، جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود، زیبایی و آب بندی مناسب سقف شیروانی را نیز بعهده دارد.

فولادسل تامین کننده انواع فلاشینگ از انبار تهران می باشد.

برچسب ها :
تعداد بازدید : 564

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0