برش ورق

برش انواع ورق فلزی با cnc سی ان سی

دستگاه برش cnc برای انواع ورق فلزی می تواند کاربرد داشته باشد. فتح لیزر دارای دستگاه برش TRUMPF آلمانی که تماما کامپیوتری و سی ان سی CNC می باشد. دستگاه سی ان سی قابلیت برش انواع ورق تخت فلزی از جمله برش ورق استنلس استیل، برش لیزری ورق آهنی، برش انواع ورق فلزی رنگی و غیره … را دارد . لذا شما عزیزان می توانید جهت همکاری و ثبت سفارش برشکاری، خمکاری، پانچ، ساخت سازه های فلزی با فتح لیزر در ارتباط باشید.

آیا دستگاه برش CNC سی ان سی توانایی حکاکی ورقهای فلزی را دارد؟

این دستگاه ها علاوه بر برش دقیق که با استفاده از اشعه لیزر صورت می گیرد، توانایی حکاکی بر روی ورقهای فلزی را در انواع سایز و طرح را دارد. حکاکی اعداد و اسم و یا لوگوی مورد نظر را می توان با بالاترین دقت و بدون ایجاد زایدگی و خرابی و پرتی در ورق انجام داد. این موارد از ویژگی های بارز دستگاه برش لیزری فلزات می باشد.

برش CNC ورق های آهنی

ورق سیاه (ورق آهنی) که بیشتر مصارف ساختمانی را دارند و در بازار جزو پر فروشترین ورق ها می باشد که در اکثر ساختمان ها ، مکان های عمومی، صنایع مختلف و… بکار گیری می شود. در فرهنگ بازار بیشتر با اختصار ST37 شناخته شده است که البته این علایم اختصاری نشان دهنده کیفیت و سختی و نرمی ورق و آهن می باشد . از نظر بارگذاری از ST33 شروع و در ST 52 پایان می گیرد. هرچه ورق از ST37 پایین تر باشد، ورق نرمتر خواهد بود.

بسته به میزان بیشتر بودن کربن فلز سخت تر خواهد بود. دستگاه برش فتح لیزر به راحتی می تواند عملیات برش و حکاکی را بر روی ورقهای سیاه در انواع سایز و ضخامت مختلف را انجام دهد.

برچسب ها :
تعداد بازدید : 353

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0