ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید

تضمین بهترین کیفیت و قیمت

تضمین بهترین قیمت

قیمت‌گذاری آهن‌آلات و محصولات فولادی یکی از پیچیده‌ترین مسائل موجود در این تجارت است، چرا که عوامل خُرد و کلان متعددی در تعیین نرخ‌ها تأثیرگذارند و موجب کاهش یا افزایش ناگهانی آن‌ها می‌شوند. این مؤلفه‌ها گاهی آن‌قدر پیچیده می‌شوند که حتی تعیین قیمت برای یک روز کامل نیز امکان‌پذیر نیست و فروشندگان موظف می‌شوند که نرخ‌ها را چند ساعت یک‌بار به‌روزرسانی کنند.

با اینکه بخش قابل‌توجهی از عوامل تأثیرگذار در قیمت نهایی مقاطع فلزی به‌صورت مؤلفه‌های آشکار عمل نمی‌کنند و در واقع تأثیری غیرمستقیم در نرخ‌های نهایی دارند، می‌توانیم از عوامل زیر به‌عنوان مهم‌ترین مسائل تأثیرگذار در قیمت‌گذاری یاد کنیم:

علاوه بر این‌ها، کیفیت هم همیشه در جایگاه یک مؤلفهٔ کلیدی عمل می‌کند؛ چون در هر بازاری، محصولات بی‌کیفیت قیمت کمتری در مقایسه با سایر محصولات دارند.

بااین‌حال، جالب است بدانید که فولادسل یک تدبیر ویژه برای مشتریان خود اندیشیده است. مجموعه‌ی ما در جایگاه یکی از تأمین‌کنندگان عمدهٔ بازار همواره این تضمین را می‌دهد که باتوجه‌به بازهٔ زمانی خرید، منصفانه‌ترین و کمترین قیمت را ارائه دهد و به همراه آن، یک گواهی اصالت معتبر هم برای مشتری ارسال کند؛ در غیر این صورت، شما به‌عنوان یک مشتری می‌توانید تا بر سر قیمت با کارشناسان فروش ما چانه‌زنی کنید.

 

تضمین بهترین کیفیت

در دنیای معاملات فولادی، یکی از مشکلاتی که همیشه برای خریداران نگران‌کننده است، تفاوت کالای انتخاب‌شده با آن چیزی است که تحویل می‌گیرند. این دغدغه زمانی جدی‌تر می‌شود که این مسئله را در نظر بگیریم که معاملات فولادی در تناژهای بالایی رقم می‌خورند و بررسی موردی کالای تحویل‌گرفته شده و سنجش کیفیت همه‌ی آن‌ها بسیار دشوار است و مطمئنا خریدار را به زحمت می‌اندازد.

افزون بر این‌ها، ممکن است که شرکت خریدار قصد استفاده از این محصولات در روزهای پس از خرید نداشته باشد و پس از سپری شدن یک بازه‌ی خاص، مثلا دو هفته، به سراغ مرسوله‌ی خریداری‌شده برود و با ناهماهنگی‌هایی نسبت به فاکتور مواجه بشود؛ در چنین وضعیتی، امکان اثبات مشکل و تفاوت مرسوله با فاکتور بسیار سخت و تا حدودی غیرممکن است.

مجموعهٔ فولادسل با درک چنین معضلاتی، فرایندی را تنظیم کرده که در طی آن، رضایت مشتری به طور کامل برآورده شود. شایان توجه است که در راستای چنین هدفی، یک واحد اختصاصی با نام “کنترل کیفیت” در فولادسل تأسیس شده که وظیفهٔ آن نظارت کامل بر کالاهای ورودی و خروجی از این مجموعه است.

گفتنی است که به مدد واحد کنترل کیفیت، در شرکت فولادسل فرایند سنجش کیفیت و ایجاد اطمینان برای مشتری به شکل زیر انجام می‌شود:

مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد