ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

شرکت آریان فولاد

شنبه, ۷ / اسفند / ۱۴۰۰ شرکت آریان فولاد

شرکت آریان فولاد یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان غیردولتی فولاد در داخل کشور و منطقهٔ خاورمیانه به‌حساب می‌آید که محصولات خود را به بسیاری از بازارهای داخلی و خارجی ارسال می‌کند. این مجموعه دارای بخش‌های گوناگون و تولیدات متنوعی است که در ادامه، آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

دربارهٔ شرکت آریان فولاد

این مجموعه در سال 1385 فعالیت خود را در دنیای فولادسازی داخلی آغاز کرد و به تولید محصولاتی نظیر تیرآهن، نبشی و ناودانی پرداخت. کارخانه شرکت در یک زمین به مساحت 220 هزار مترمربع واقع شده که در نزدیکی شهرستان بوئین‌زهرا در استان قزوین قرار دارد. تعداد پرسنل این مجموعه حدود هزار نفر است و تقریباً 80 درصد از آن‌ها، از میان ساکنان بوئین‌زهرا هستند. این مسئله به‌خوبی میزان کارآفرینی آریان فولاد در این منطقه را به ما نشان می‌دهد.

مجموعهٔ موردبحث ما علاوه بر موقعیت مکانی مناسب (نزدیکی به بازار تهران و بازار شمال کشور) مجموعهٔ وسیعی از تجهیزات مدرن را هم در خود جای‌داده است که دلیلی محکم در راستای کیفیت بالای محصولات آن و اقبال خریداران به تولیدات این مجموعه است.

زیرساخت‌ها

همان‌طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم، این مجموعه بخش‌های صنعتی گوناگون و تجهیزات مدرن متعددی دارد که به متخصصان امکان تولید بازهٔ وسیعی از محصولات باکیفیت را می‌دهد. در این بخش، این بخش‌ها را به شکل موردی معرفی می‌کنیم.

محصولات

تولیدات این مجموعه در ابعاد و سایزهای گوناگونی انجام می‌شود تا به‌خوبی پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان منطقه و سایر خریداران در نقاط دیگر کشور یا بازارهای بین‌المللی نیز باشد. برای آنکه بتوانید اطلاعات دقیق‌تری دربارهٔ محصولات این مجموعه و ابعاد جزئی آن‌ها به دست بیاورید، پیشنهاد می‌کنیم که به وب‌سایت آریان فولاد مراجعه کنید. ما در ادامه تلاش می‌کنیم تا صرفاً این محصولات را با رعایت دسته‌بندی آن‌ها معرفی کنیم و از بیان جزئیات، صرف‌نظر نماییم.

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد