شرکت صنایع فولاد توفیقی

شرکت صنایع فولاد توفیقی
فهرست مطالب

  صنایع فولاد توفیقی (Tofighi Industry)

  فولاد توفیقی اولین فعالیت های خود را با استفاده از خطوط تولیدی نه‌ چندان پیشرفته‌ ای آغاز نمود. اما رفته رفته این تجهیزات مدرن ‌تر شدند و زیرساخت‌ های جدیدتری هم به این مجموعه راه یافتند. در همین راستا امکان تولید انواع محصولات و مقاطع فولادی در خطوط تولید این واحد صنعتی ایجاد شد. در ادامه به معرفی مختصر این مجموعه می‌ پردازیم.

   

  تاریخچه شرکت صنایع فولاد توفیقی

  صنایع فولاد توفیقی در سال 1374 در نزدیکی استان تهران، شهرک صنعتی سبلان تاسیس شد. این شرکت کار خود را به صورت سنتی و با دستگاه های نیمه اتوماتیک آغاز نمود. سپس با بهره گیری از مهندسی و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین ماشین آلات تمام اتوماتیک کار خود را پیش برد.

  فولاد توفیقی هم اکنون بیش از 27 سال تجربه در زمینه تولید انواع رابیتس، توری، مفتول و… در ابعاد و سایزهای مختلف کسب نموده. همچنین بیش از 17 سال تجربه تولید تخصصی شبکه فولادی مش را دارا میباشد. این شرکت از پیشروترین شرکت های تولید کننده مش در ایران و بزرگترین بازرگانی و ارائه دهنده انواع محصولات فلزی مانند میلگرد آجدار ، نبشی و ناودانی میباشد.

   

  محصولات صنایع فولاد توفیقی

  1. انواع توری
  2. انواع مفتول
  3. انواع لوله
  4. انواع ورق
  5. تیرچه و یونولیت
  6. سایر محصولات مانند میلگرد (ساده و آجدار)، پروفیل (قوطی)، تیرآهن، هاش و…

   

  محصولات شرکت صنایع فولاد توفیقی، از نظر مدل بسیار متنوع است که در انواع ابعاد گوناگونی نیز عرضه میشود. این مسئله باعث به ‌وجودآمدن یک سبد تولیدی بزرگ برای این مجموعه میشود. به همین جهت به ‌خوبی قادر به تامین نیازهای مصرف‌ کنندگان منطقه و سایر مشتریان است.

   

  انواع توری در شرکت صنایع فولاد توفیقی:

  توری‌ ها گروهی از محصولات فولادی هستند که با به ‌کارگیری روش‌ های مختلفی مانند کنار هم قراردادن مفتول‌ ها یا کشش ورق‌ های فولادی تولید و عرضه میشوند. گفتنی است که این محصولات بر اساس آلیاژ به ‌کاررفته در ساخت، روش تولید و مشخصات ابعادی، دارای کاربردهای گوناگونی هستند. همچنین در موقعیت‌ های خاصی نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

  توری مش، پرسی، رابیتس، حصاری، مرغی، گابیون و فرنگی، مدل‌ های گوناگون ورق ‌های توری تولید شده در شرکت صنایع فولاد توفیقی میباشند.
  توجه داشته باشید که هرکدام از این محصولات از نظر تعداد چشمه، متریال به‌کار رفته در ساخت و وزن نهایی دارای مشخصات متفاوتی هستند. این ویژگیها در نهایت، باعث تعیین قیمت خاصی میشود.

   

  انواع مفتول صنایع فولاد توفیقی:

  سیم مفتول یک مدل مقطع طویل فولادی است که با قطرهای کمی تولید و برای کاربردهای گوناگونی خریداری میشود. این محصولات باتوجه ‌به اینکه با استفاده از چه روش و آلیاژی فلزی تولید شده باشند، کاربرد متفاوتی دارند.

  در زمان خرید حتما متریال آن ‌ها را بررسی نمایید. تا بتوانید کاربرد مخصوص به آن‌ ها را ارزیابی کنید. گفتنی است که سیم مفتول مسوار، گالوانیزه و سیاه، در سبد فروش صنایع فولاد توفیقی قرار دارند.

   

  انواع لوله فولاد توفیقی:

  لوله ‌های فولادی بخش قابل‌ توجهی از آهن‌ آلات را تشکیل میدهند که برای کاربردهای گوناگونی به کار گرفته می‌شوند. نظیر انتقال مایعات و سیالات، استفاده در ساخت سازه‌ های فلزی نظیر داربست و پوشش ‌دهی چاه.

  این دسته از محصولات نیز مانند موارد دیگر، در انواع گوناگونی تولید می‌شوند. خریداران باید در زمان خرید آنها، مدل محصول درخواستی و کاربرد آن را به شکل دقیق بررسی کنند. خالی ‌از لطف نیست اگر بدانید که انواع لوله گاز، مبلی، مسی، استیل، داربست، گالوانیزه و مانیسمان در صنایع فولاد توفیقی تولید و عرضه میشود.

   

  انواع ورق صنایع فولاد توفیقی:

  در این مجموعه در کنار تولید مقاطع فولادی گوناگون، انواع ورق‌ های فلزی نیز تولید و عرضه میشود. ورق‌ های پانچ، سیاه، استیل، آلیاژی، روغنی و گالوانیزه بخشی از محصولات این واحد تولیدی میباشند. این ورق ها در گریدهای فلزی گوناگونی عرضه میشوند و برای موقعیت ‌های گوناگون به کار گرفته میشوند.

   

  تیرچه و یونولیت فولاد توفیقی:

  بخش مخصوصی از این مجموعه به تولید انواع تیرچه، یونولیت و فوم می پردازد. در کنار مقاطع فلزی ساختمانی، مشتریان مخصوص به خود را دارد.

   

  سایر محصولات شرکت صنایع فولاد توفیقی

  علاوه بر دسته ‌بندی ‌هایی فوق، محصولات دیگری نیز در صنایع فولاد توفیقی تولید میشود که سهم کمتری در ظرفیت تولید سالیانه این مجموعه دارند. این محصولات شامل انواع میلگرد (ساده و آجدار)، پروفیل (قوطی)، تیرآهن، هاش، نبشی، ناودانی، سیم خاردار، سپری، تیر ورق و عرشه فولادی میباشد.

  آدرس دفتر مرکزی شرکت صنایع فولاد توفیقی: آزادگان، آهن مکان، خیابان یکم مرکزی، پلاک 40 – 41 ‍

  نظر شما