ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

شرکت فولاد ناب تبریز

چهارشنبه, ۱۱ / اسفند / ۱۴۰۰ شرکت فولاد ناب تبریز

شرکت فولاد ناب تبریز یکی از تولیدکنندگان مطرح در عرصهٔ پروفیل‌های ساختمانی و صنعتی نبشی، تیرآهن و ناودانی است که تأثیر چشمگیری در تأمین نیاز مصرف‌کنندگان شمال غرب کشور دارد؛ این مجموعه بر مبنای استانداردهای گوناگون بین‌المللی به تولید می‌پردازد و همین مسئله هم در ثبات کیفیت محصولات نهایی آن بسیار تأثیرگذار است. در ادامه به معرفی مختصر این مجموعه می‌پردازیم.

دربارهٔ شرکت فولاد ناب تبریز

این مجموعه در سال 1382 وارد دنیای فولادسازی شده و در طی سال‌های گذشته، به شکل جدی بر روی ارتقای زیرساخت‌ها و افزایش تولیدات خود تمرکز کرده است. این مجموعه در حوالی شهر تبریز قرار دارد و مساحت آن در حدود 170 هزار مترمربع است؛ از این ابعاد، حدود 46 هزار متر آن به شکل سرپوشیده است. گفتنی است که بنا به آخرین اطلاعات رسمی به‌دست‌آمده از وب‌سایت این مجموعه، در حال حاضر 400 نفر در این واحد مشغول به کار هستند و در نهایت، ظرفیت اسمی 450 هزار تن در سال را برای این مجموعه رقم می‌زنند.

زیرساخت‌ها

باتوجه‌به ابعادی که در بخش قبلی بیان کردیم، احتمالاً شما نیز به این مسئله اندیشیده‌اید که این مجموعاً باید امکانات و زیرساخت‌های وسیعی را در خود جای‌داده باشد. بخشی از این امکانات شامل موارد زیر می‌شود:

محصولات

این مجموعه به شکل تخصصی به تولید چند مدل پروفیل ساختمانی و صنعتی می‌پردازد که هرکدام در ابعاد و ضخامت‌های گوناگونی ساخته می‌شوند و در پروژه‌های متعددی به کار می‌روند. برای دریافت اطلاعات دقیق دربارهٔ ابعاد این محصولات، پیشنهاد می‌کنیم به وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنید. لیست محصولات فولاد ناب تبریز به شکل کلی شامل موارد زیر است:

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد