ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

صنایع فولاد توفیقی

چهارشنبه, ۱۸ / اسفند / ۱۴۰۰ صنایع فولاد توفیقی

صنایع فولاد توفیقی یکی واحاز دهای پیشرو داخلی در زمینهٔ تولید انواع محصولات فولادی و ورق‌های فولادی مش است و بیش از 27 سال سابقهٔ کاری را به همراه خود دارد. گفتنی است که خطوط تولید این مجموعه در آغاز کار، به شکل نیمه‌خودکار و سنتی بودند اما به‌مرورزمان و باهمت کادر تخصصی این سازمان، رفته‌رفته تجهیزات مدرن‌تری وارد این مجموعه شد که امکان تولید محصولات جدیدتر را هم به متخصصان خطوط تولید داد. در ادامه به معرفی مختصر این مجموعه می‌پردازیم.

دربارهٔ صنایع فولادی توفیقی

صنایع فولادی توفیقی در سال 1374 وارد دنیای آهن‌آلات و فولادسازی شد و اولین فعالیت‌های خود را با استفاده از خطوط تولیدی نه‌چندان پیشرفته‌ای شروع نمود. موقعیت مکانی این مجموعه در نزدیکی ساوه استان تهران و حوالی سه‌راه آدران است. مجموعهٔ موردبحث ما با گذر زمان، این تجهیزات مدرن‌تر شدند و زیرساخت‌های جدیدتری هم به این مجموعه راه یافتند که امکان تولید انواع محصولات و مقاطع فولادی را در خطوط تولید این واحد صنعتی ایجاد می‌کند.

شایان توجه است که محصولات این واحد تولیدی از نظر مدل بسیار متنوع است که در انواع ابعادی گوناگونی هم عرضه می‌شود؛ این مسئله باعث به‌وجودآمدن یک سبد تولیدی بزرگ برای این مجموعه می‌شود که به‌خوبی قادر به تأمین نیازهای مصرف‌کنندگان منطقه و سایر مشتریان است.

محصولات

همان‌طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم، این مجموعه دارای بازهٔ وسیعی از مقاطع فولادی است که نمونه‌های ابعادی گوناگونی وارد بازار می‌شوند. در ادامه، به معرفی بخش مهمی از این محصولات می‌پردازیم و اطلاعات تکمیلی هرکدام را بیان می‌نماییم.

توری‌ها گروهی از محصولات فولادی هستند که با به‌کارگیری روش‌های گوناگونی نظیر کنار هم قراردادن مفتول‌ها یا کشش ورق‌های فولادی تولید و عرضه می‌شوند. گفتنی است که این محصولات بر اساس آلیاژ به‌کاررفته در ساخت، روش تولید و مشخصات ابعادی، دارای کاربردهای گوناگونی هستند و در موقعیت‌های خاصی استفاده می‌شوند. توری مش، پرسی، رابیتس، حصاری، مرغی، گابیون و فرنگی، مدل‌های گوناگون ورق‌های توری تولیدشده در این مجموعه هستند.

توجه داشته باشید که هرکدام از این محصولات از نظر تعداد چشمه، متریال به‌کاررفته در ساخت و وزن نهایی دارای مشخصات متفاوتی هستند که در نهایت، باعث تعیین قیمت خاصی می‌شود. برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر در این زمینه، به وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنید.

سیم مفتول یک مدل مقطع طویل فولادی است که با قطرهای کمی تولید می‌شود و برای کاربردهای گوناگونی خریداری می‌شود. این محصولات باتوجه‌به اینکه با استفاده از چه روش و آلیاژی فلزی‌ای تولید شده باشند، کاربرد متفاوتی دارند؛ پس در زمان خرید باید حتماً متریال آن‌ها را بررسی کنید تا کاربرد مخصوص به آن‌ها را ارزیابی نمایید. گفتنی است که سیم مفتول مسوار، گالوانیزه و سیاه، در سبد فروش صنایع فولاد توفیقی قرار دارند.

لوله‌های فولادی بخش قابل‌توجهی از آهن‌آلات را تشکیل می‌دهند که برای کاربردهای گوناگونی نظیر انتقال مایعات و سیالات، استفاده در ساخت سازه‌های فلزی نظیر داربست و پوشش‌دهی چاه به کار گرفته می‌شوند. این دسته از محصولات نیز مانند موارد دیگر، در انواع گوناگونی تولید می‌شوند و خریداران باید در زمان خرید آن‌ها، مدل محصول درخواستی و کاربرد آن را به شکل دقیق بررسی کنند. خالی‌ازلطف نیست اگر بدانید که انواع لوله گاز، مبلی، مسی، استیل، داربست، گالوانیزه و مانیسمان در صنایع فولاد توفیقی تولید و عرضه می‌شود.

در این مجموعه در کنار تولید مقاطع فولادی گوناگون، انواع ورق‌های فلزی نیز تولید و عرضه می‌شود. ورق‌های پانچ، سیاه، استیل، آلیاژی، روغنی و گالوانیزه بخشی از محصولات این واحد تولیدی هستند که در گریدهای فلزی گوناگونی عرضه می‌شوند و برای موقعیت‌های به کار گرفته می‌شوند.

بخش مخصوصی از این مجموعه به تولید انواع تیرچه، یونولیت و فوم می‌پردازد که در کنار مقاطع فلزی ساختمانی، مشتریان مخصوص به خود را دارد.

علاوه بر دسته‌بندی‌هایی که بیان کردیم، محصولات دیگری نیز در صنایع فولاد توفیقی به تولید می‌رسد که سهم کمتری در ظرفیت تولید سالیانهٔ این مجموعه دارند؛ این محصولات شامل انواع میلگرد، پروفیل، نبشی، تیرآهن، ناودانی، سپری، سیم‌خاردار و عرشه فولادی می‌شود.

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد