ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

فولاد اکسین خوزستان

چهارشنبه, ۱۹ / آبان / ۱۴۰۰ فولاد اکسین خوزستان

شرکت فولاد اکسین خوزستان یکی از تولیدکنندگان پرتوان فولادسازی داخل کشور به‌حساب می‌آید که به تولید مجموعهٔ وسیعی از ورق‌های فلزی بر پایه آهن و سایر آهن‌آلات می‌پردازد. تولید کلی این مجموعه بیش از یک میلیون تن در سال است و دفتر مرکزی آن نیز در شهر اهواز قرار دارد. گفتنی است که در حال حاضر بخشی از محصولات این شرکت شامل آن دسته از ورق‌های فولادی می‌شود که به سبب ابعاد و ضخامت، در بازار کمیاب هستند.

درباره فولاد اکسین خوزستان

اولین اقدامات برای تأسیس این واحد صنعتی در سال 1384 کلید خورد و پس از آن، سه سال زمان برد تا نهایتاً در سال 1387، راه‌اندازی کارگاه‌های این مجموعه به شکل کامل انجام شود. گفتنی است که از سال 1389، تولید انبوه این نهاد آغاز شد و بعدازاین، در سال 1390، تولیدات این شرکت در یک سال از 300 هزار تن عبور کرد. همچنین در سال 1391، تولیدات فولاد اکسین خوزستان مرز 600 هزار تن را هم پشت سر گذاشت و در چند سال گذشته، به بیش از 1 میلیون تن در سال رسید.

تولیدات

شرکت فولاد اکسین خوزستان به شکل تخصصی به تولید ورق‌های فولادی می‌‌پردازد. محصولات این مجموعه در گریدها و آلیاژهای گوناگونی تولید می‌شوند و همین مسئله باعث می‌شود که عرضهٔ آن‌ها به بازار، گره بزرگی از بخش‌های گوناگون صنعتی باز کند. گفتنی است که هرکدام از این ورق‌هایی که در ادامه بیان خواهیم کرد، توسط متخصصان فولاد اکسین در ابعاد و ضخامت‌های گوناگون تولید می‌شوند تا تنوع آن‌ها از بین نرود.

این محصولات هرکدام دارای ویژگی‌های مکانیکی و فنی زیادی مانند استحکام بالا، مقاومت به خوردگی و مقاومت در برابر حرارت هستند و در موقعیت‌های متعددی مانند کشتی‌سازی، خودروسازی، لوله‌سازی و پروژه‌های ساختمانی خُرد و کلان دارند.

افتخارات

 مؤلفه‌های گوناگونی برای بررسی کیفیت یک شرکت در پیش پای ما قرار دارد و یکی از آن‌‌ها بررسی گواهی‌نامه‌ها و جوایز این واحدها است که در طی سال‌های فعالیتشان به دست آورده‌اند. شرکت فولاد اکسین باتوجه‌به واحد کنترل کیفیت معتبر خود، گواهی‌نامه‌های زیر را دریافت کرده است:

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد