فولاد هیربد

معرفی کارخانه

کارخانه صنایع فولاد هیربد زرندیه (فولاد هیربد) یکی از کامل‌ترین مجتمع‌های تولید فولاد کشور و منطقه می‌باشد که با الگوی عرضه پیوسته و همگرا یک زنجیره پویا و چابک با تفکر ناب کارآفرینی ایران سرافراز در قالب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۹۱ در شهرک صنعتی مامونیه واقع در شهرستان زرندیه استان مرکزی به بهره‌برداری رسید.

ظرفیت فعلی این مجتمع معظم بالغ بر ۲.۵ میلیون تن در سال می‌باشد. زنجیره عرضه محصولات شامل شمش فولادی در ابعاد مختلف، میلگرد فولادی در تمام قطرها و انواع لوله و پروفیل‌های صنعتی و ساختمانی می‌باشد.

فولاد هیربد با به ‌کارگیری سرمایه اصلی خود یعنیمتخصصان ماهر و متعهد، و تجهیزات مدرن و به‌روز، توانسته است با تولید محصولاتی کم ‌نظیر و متنوع، در سریع‌ترین زمان در بازارهای هدف خود در کشور و خارج از مرزها نفوذ موثر نماید. فولاد هیربد آنچه که به حول و قوت الهی تا به امروز به دست آورده، ثمره اتکال به خداوند صانع و تعهد بی‌پایان به تولید، کیفیت، توزیع و خریداران خود در هر زمان و مکان بوده است.

 

فولاد-هیربد

 

اهداف و ماموریت‌ها

مجتمع صنایع فولاد هیربد زرندیه یکی از بزرگترین مجموعه های تولید محصولات فولادی بوده که همیشه اولین هدف و برنامه اش حفظ اشتغال پایدار و بهبود نحوه معیشت اعضای خانواده هیربدمی باشد.

لذا با توجه به شرایط ویژه اقتصادی کشور و علیرغم تحریم های ظالمانه موجود در حوزه صنعت و همچنین پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله امام خامنه ای (مد ظله العالی) در این راستا و همینطور اشتغال زایی بیشتر و توسعه خانواده هیربد از هیچ تلاشی دریغ نمی نماید.

امید است توان ظرفیت تولید به ۷/۲ تن در سال رسیده و با گسترش و ایجاد شعب جدید برای مجتمع هیربد در سراسر کشور بیش از پیش در بازار داخلی و خارجی نفوذ کرده و مقدمات مقتضی جهت صادرات به سایر کشورها را نیز فراهم خواهیم نمود تا برند هیربد را در خاورمیانه معرفی کرده و با به روز رسانی تکنولوژی های ساخت و تجهیزات بعنوان برند برتر خاورمیانه شناخته شویم.

برچسب ها : , , , , ,
تعداد بازدید : 682

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0