توری حصاری و توری مرغی

لیست قیمت توری / قیمت روز توری در ایران را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز خرید و فروش توری حصاری و مرغی

لیست کارخانه ها / فولاد صنعت البرز ، صنایع فولاد توفیقی ، صنایع فولادی مسعود

کلیه ردیف ها با تایید مجدد و هماهنگی با کارشناس فروش ، معتبر می باشد

دانش نامه

آخرین بروز رسانی توری حصاری و توری مرغی چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸


دانشنامه

fooladsell.com))

توری (steel net)

توری یکی از راه کارهای مرزبندی و ایجاد مانع می باشد. بستن حصار از دیرباز با سنگ و چوب مرسوم بوده و در زمان های نه چندان دور از پرچین های طبیعی که از درختان تیغ دار و گیاهان ایجاد می کردند  عملیات حصار کشی صورت می گرفت. غالبا این حصارکشی های امنیت کامل و دوام و عمر مناسب یک حصار با کیفیت را نداشته و پس از چندی کارایی خود را از دست می داد .امروزه روش های متفاوتی متداول گشته است که نه تنها موجب عمر بیشتر حصار شده، بلکه کارایی – هزینه ساخت و کیفیت را بسیار مطلوب تر نموده است.

انواع توری بصورت پرسی با جنس مفتول آهنی، گالوانیزه و استیل برای ساخت پالت، حفاظ دستگاه ها، حفاظ روی دیوار، حصار دور زمین و باغ و مراکز نظامی استفاده می شود.

از توری حصاری نیز برای حفاظ روی دیوار، حصارکشی دور زمینها، باغ ها استفاده می گردد. در آسفالت سازی ، آردسازی، صنایع دارویی، صنایع غذایی و معادن از توری سرندی رولی و ابعادی استفاده می شود. توری مرغی از جنس مفتول با گالوانیزه گرم در صنایع مرغداری،  سوله وسقف سوله، کارهای ساختمانی،دور ستون، نگهدارنده پشم شیشه برای ایزولاسیون سقف و عایق کاری، دیوار های سیمانی و کچ کاری ،حصارکشی موقت کاربرد دارد.

از توری لوزی بصورت ساده و گالوانیزه در حفاظ، نرده سازی، پاگرد، پل ها، جاده ها، راه پله، پالایشگاه ها، سکوهای نفتی، ماشین سازی استفاده می شود. توری گابیون بصورت گالوانیزه گرم در سدسازی، آبخیرداری، راه سازی، جهت جلوگیری از ریزش سنگ از دامنه کوه در جاده کاربرد دارد.

توری ۳D پانل وزن بسیار سبکی دارد و در ضمن عایق صوتی، حرارتی و برودتی بوده و به آسانی و سرعت نصب می شود. مقاوم به زلزله و غیر قابل اشتعال هم هست. در ساخت دیوارهای پیش ساخته و تیغه کشی استفاده می شود.

ورقهای پانچ هم بصورت دایره ای، مربعی، گشنیزی و کشویی در این گروه قرار می گیرند. در حفاظ، نرده سازی، پاگرد، پل، جاده سازی، راه پله، پالایشگاه ها، سکوهای نفتی، ماشین سازی، صندلی سازی، نورپردازی، نمای ساختمان، درب ورودی اماکن کاربرد دارد.

سیم خاردار بصورت خطی و حلقوی برای محصور نمودن زمین، مراکز نظامی، فرودگاه ها و باغات نیز از انواع توری به حساب می آید.

فولادسل تامین کننده توری می باشد.

0
سبدخرید