ورق ck45

لیست قیمت ورق ck45 / قیمت روز ورق ck45 در ایران را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز خرید و فروش ورق ck45

لیست کارخانه ها / ورق ck45 روسیه ، ورق ck45 کره ، ورق ck45 چین

کلیه قیمتها با تایید مجدد و هماهنگی با کارشناس فروش ، معتبر می باشد

دانش نامه

آخرین بروز رسانی ورق ck45 چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸


دانشنامه

ورق آلیاژی CK45 (َ(Alloy Steel Sheet

ورق آلیاژی CK45 با سختی ۱۶۰-۱۹۰ برینل، کربن متوسط، قابلیت ماشینکاری بالا، خواص کششی خوب و قیمت مناسب به عنوان ورق های ضدسایش جهت ساخت ابزارآلات (تیغ اره، آچار، ماتریس، سندان، چاقو، داس، چکش، پیچ و مهره)، ماشین آلاتی، میکسرهای بتن، قطعات خودرو و موتور، بوش و میل لنگ، شفت، غلطکهای صنعتی  و محورهای پمپ کاربرد دارند. با روش القایی و شعله می توان این فولادها را سخت کاری کرده و تحت تنشهای متوسط استفاده کرد.

این آلیاژ بر اساس استاندارد ۱۰۴۵ آمریکا و ۱٫۱۱۹۱ DINآلملن شناخته می شود.آنالیز این آلیاژ حاوی ۰٫۴۵ درصد وزنی کربن، ۰٫۲۵ درصد سیلسیم ،۰٫۶۵ درصد منگنز، ۰٫۴ درصد کروم و ۰٫۴ درصد نیکل است. هرنوع عنصر آلیاژی بسته به میزان حضور در فولاد نقش خاصی ایفا می کند و یا در کنار سایر عناصر رفتارهای متفاوتی نشان می دهد. کربن مهمترین عنصر آلیاژی در فولاد است که افزایش آن استحکام و سختی پذیری را افزایش می دهد.

ضمن اینکه این مقدار کربن قابلیت جوشکاری را کاهش میدهد.کروم یکی از عناصر کاربیدساز است که موجب افزایش مقاومت برشی و استحکام سایشی آلیاژ می شود. این فولادها را می توان در محیط روغن یا هوا سرد کرد. هر یک درصد افزایش میزان کروم موجب افزایش استحکام کششی به مقدار ۸۰-۱۰۰ مگاپاسکال می گردد. این فولادها مقاوم به خوردگی نیستند چون مقدار کروم در آن ها کمتر از ۱۳ درصد وزنی می باشد.

استحام کششی فولاد CK45 بین ۴۳۰-۵۰۰ مگاپاسکال، استحکام تسلیم بین ۶۵۰-۸۵۰ مگاپاسکال و درصد ازدیاد طول نسبی آن ۱۴-۱۶ درصد است.

شرکت فولادسل تامین کننده ورق های CK45 می باشد.

0
سبدخرید