ورق ck45

لیست قیمت ورق ck45 / قیمت روز ورق ck45 در ایران را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز خرید و فروش ورق ck45

مدیر فروش:جناب آقای دوستی
کارشناس فروش: جناب آقای عباسپور
کارشناس فروش: سرکار خانم بابایی

لیست کارخانه ها / ورق ck45 روسیه ، ورق ck45 کره ، ورق ck45 چین

کارشناس فروش

09919597407

راه های ارتباطی با فولادسل

02122878779

02122878779


در شبکه های اجتماعی به ما ملحق شوید

صدای مشتری

چنانچه انتقادی به روند فروش دارید
مانند تاخیر در ارسال پیش فاکتور
یا عدم پاسخگویی به موقع
مستقیم به مدیریت پیامک دهید

کلیک کنید

آخرین بروز رسانی ورق ck45 جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

دانشنامه

ورق آلیاژی CK45 (َ(Alloy Steel Sheet

ورق آلیاژی CK45 با سختی ۱۶۰-۱۹۰ برینل، کربن متوسط، قابلیت ماشینکاری بالا، خواص کششی خوب و قیمت مناسب به عنوان ورق های ضدسایش جهت ساخت ابزارآلات (تیغ اره، آچار، ماتریس، سندان، چاقو، داس، چکش، پیچ و مهره)، ماشین آلاتی، میکسرهای بتن، قطعات خودرو و موتور، بوش و میل لنگ، شفت، غلطکهای صنعتی  و محورهای پمپ کاربرد دارند. با روش القایی و شعله می توان این فولادها را سخت کاری کرده و تحت تنشهای متوسط استفاده کرد.

این آلیاژ بر اساس استاندارد ۱۰۴۵ آمریکا و ۱٫۱۱۹۱ DINآلملن شناخته می شود.آنالیز این آلیاژ حاوی ۰٫۴۵ درصد وزنی کربن، ۰٫۲۵ درصد سیلسیم ،۰٫۶۵ درصد منگنز، ۰٫۴ درصد کروم و ۰٫۴ درصد نیکل است. هرنوع عنصر آلیاژی بسته به میزان حضور در فولاد نقش خاصی ایفا می کند و یا در کنار سایر عناصر رفتارهای متفاوتی نشان می دهد. کربن مهمترین عنصر آلیاژی در فولاد است که افزایش آن استحکام و سختی پذیری را افزایش می دهد.

ضمن اینکه این مقدار کربن قابلیت جوشکاری را کاهش میدهد.کروم یکی از عناصر کاربیدساز است که موجب افزایش مقاومت برشی و استحکام سایشی آلیاژ می شود. این فولادها را می توان در محیط روغن یا هوا سرد کرد. هر یک درصد افزایش میزان کروم موجب افزایش استحکام کششی به مقدار ۸۰-۱۰۰ مگاپاسکال می گردد. این فولادها مقاوم به خوردگی نیستند چون مقدار کروم در آن ها کمتر از ۱۳ درصد وزنی می باشد.

استحام کششی فولاد CK45 بین ۴۳۰-۵۰۰ مگاپاسکال، استحکام تسلیم بین ۶۵۰-۸۵۰ مگاپاسکال و درصد ازدیاد طول نسبی آن ۱۴-۱۶ درصد است.

شرکت فولادسل تامین کننده ورق های CK45 می باشد.

 

 

ادامه مطلب