لوله درزدار تست

لیست قیمت لوله درزدار تست / قیمت روز لوله درزدار تست را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز پخش و واردات انواع لوله درزدار تست
مدیر کلونی: جناب آقای محسنی

لیست کارخانه ها / لوله درزدار تست سپنتا ، لوله درزدار تست سپاهان ، لوله درزدار تست کچو

کارشناس فروش

09919597415

راه های ارتباطی با فولادسل

02174486000

02122878779


در شبکه های اجتماعی به ما ملحق شوید

صدای مشتری

چنانچه انتقادی به روند فروش دارید
مانند تاخیر در ارسال پیش فاکتور
یا عدم پاسخگویی به موقع
مستقیم به مدیریت پیامک دهید

کلیک کنید

آخرین بروز رسانی لوله درزدار تست چهارشنبه 17 آوریل 2019

دانشنامه

لوله درزدار تست (Tested Seam Pipe)

لوله های درزدار به لوله های سیاه درزدار نیز معروف هستند و گزینه مناسبی برای انتقال سیالات (آب، نفت، گاز، مواد اسیدی و سایر مایعات)، پایه اسکله و پل، ستون ساختمان، نرده، کشتی سازی، معدن، تونل، مصنوعات و سازه های فلزی می باشد. از این لوله ها بدلیل خاصیت ضد خورندگی، جوش پذیری راحت، در دسترس بودن اتصالات، ارزانتر بودن نسبت به سایر لوله ها، مقاومت در برابر نفوذ اشعه خورشید به دلیل سیاه بودن، در پالایشگاه، خطوط انتقال گاز خانگی و کارخانه ها، چاه ها و جدار چاه ها استفاده می شود. لوله درز ماهیچه ای مستقیم، لوله درز جوش اسپیرال و لوله درز مخفی از انواع لوله های درزدار هستند.

فرآیند تولید لوله های درزدار با برش رول ورق به ضخامت موردنظر آغاز می گردد. ورق های برش خورده از میان غلطکهای نورد عبور داده شده، به شکل لوله گرد می شوند و درز بوجود آمده جوشکاری شده، از سطح جوش براده برداری می شود. لوله ها تقسیم، قاب گیری و صاف کاری می شوند و به مرحله تست و کونیک می روند.

این روش با نام نورد مصطلح است و اکثر پروفیل های ساختمانی به این صورت تولید می گردند. جوشکاری درزهای ایجاد شده به دو روش الکتریکی (با ایجاد آمپر بالا توسط دستگاه الکتریکی جوش باعث بوجود آمدن حرارت در لبه های درزجوش شده و با ذوب شدن این لبه ها جوشکاری لب به لب بدون نیاز به الکترود صورت می پذیرد) و جوشکاری القایی با فرکانس بالا (عبور جریان برق با فرکانس بالا از لبه های درز جوش باعث ایجاد حرارت زیادی می شود که لبه ها را ذوب کرده  و بهم متصل می سازد) انجام می شود. در روش دوم، کنترل حرارت جوش و در نتیجه کیفیت آن بیشتر است. در هر صورت از این لوله ها جهت مصارف صنعتی و در فشارهای پایین کاری استفاده می شود، برای فشارهای بالاتر لوله های مانیسمان کاربرد دارد.

بنا به خواست مشتری، لوله های درزدار را با آب یا گاز تست می کنند و بر این اساس گواهینامه تست آب یا گاز برای محصول صادر شده، همراه با محصول ارایه می گردد.

 

فولادسل تامین کننده لوله درزدار تست است.

ادامه مطلب0