قیمت نبشی استیل

لیست قیمت نبشی استیل / قیمت روز نبشی استیل را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز پخش و واردات انواع نبشی استیل

لیست کارخانه ها / نبشی استیل چین ، نبشی استیل تایوان ، نبشی استیل

دانش نامه

آخرین بروز رسانی قیمت نبشی استیل دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ دانلود کاتالوگ


دانشنامه

نبشی استیل

نبشی استیل یا نبشی استنلس استیل(Stainless Steel)  در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و در مواردی که مقاومت به زنگ زدن و خوردگی مطرح باشد بیشترین استفاده را دارد.

نبشی در واقع برشی است از مقطع آهن و یا فولاد که در صنعت به نام L یا Angel نیز آن را می شناسند.

نبشی ها  بیشترین کاربرد را به عنوان عناصر اتصال دهنده دو مقطع آهنی (مانند تیرآهن) و یا فولادی در صنعت ساختمان سازی و صنایع  مشابه دارند.

نبشی ها به دو صورت فابریک( توسط کارخانه از ابتدا به صورت نبشی تولید و عرضه  می شوند) و یا روش پرسی تولید عرضه می شوند.

این نبشی با استانداردهای مختلفی نظیر؛ نبشی ۳۰۴، نبشی ۳۱۶، نبشی ۴۲۰ و سایر استانداردهای فولادهای زنگ نزن (فولادهای استنلس استیل) عرضه می شود.

انواع نبشی استیل

همچنین نقشی نیز دارای انواع مختلفی می باشد از جمله نبشی ه پرسید که به صورت یک تیکه ورق یکپارچه می باشد که طول آن ۶ متر می باشد که این ورق یکپارچه از وسط خم میشود و در آخر تبذیل به نبشی میشود ، نوعی دیگری از نبشی که در واقعه نبشی فابریک می باشد

که به صورت ابتدا در همان مراحل اولیه ساخت نبشی به همان شکلی که باید باشد ساخته می شود و مانند مرحله قبلی یک ورق نمی باشد که طی مراحل بعدی تبدیل به نبشی شود و این کار به وسیله تا زدن این ورق اتفاق می افتد از اول به صورت نبشی تولید می شود.

چگونگی تشخیص نبشی استیل

وقتی که شما میخواهید یک نبشی استیل را معرفی کنید یا اینکه یک نبشی را تشخیص دهید در واقع شما  سه پارامتر را دریافت خواهید کرد  و یا به بیانی خواهید شنید دو مقدار پارامتر های اول شامل طول و عرض اندازه بال ها خواهد بود و عدد سوم نشان دهنده ضخامت هر بال خواهد بود

به طور کلی اعداد از صفر شروع و به بیست می‌شوند. به عنوان مثال شما خواهید داشت ۴۰×۴۰×۴ بدین ترتیب دو مقدار ۴۰ مقادیر های طول و عرض نبشی خواهند بود و مقدار سوم یعنی ۴ هم ضخامت نبشی می باشد.

چگونگی محاسبه وزن نبشی استیل

برای محاسبه وزن نبشی شما باید اندازه بال نبشی استیل در طول آن و ضخامت نبشی ضرب کنیم و سپس در عدد ۷۸۵۰ ضرب کنید و در ۲ ضربدر بکنید تا در نهایت وزن نبشی به دست بیاید. واحد طول عرض و ضخامت نبشی بر حسب متر باشد و در انتها بر حسب کیلوگرم به شما وزن نبشی را خواهد داد

عبارات قابل جستجو:

نبشی استیل طلایی ، فروش نبشی استیل ، نبشی استیل سپاهان ، نبشی استیل شکفته ، نبشی استیل ناب تبریز

0
سبدخرید