قیمت ورق A283 gr c

قیمت ورق A283 gr c در سایت فولادسل از کارخانه و انبار تهران بروزرسانی می شود. جهت تایید قیمت ورق A283 با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

ورق A283 در چهار گرید مختلف A,B,C,D تولید می شود که تفاوت عمده آن ها در مقدار کربن موجود در ورق می باشد، با افزایش درصد کربن سختی افزایش پیدا می کند اما قابلیت جوشکاری کاهش می باید، در این میان ورق A283 گرید C مناسب ترین درصد کربن و سختی را دارا می باشد بنابراین پر مصرف ترین ورق A283 گرید C می باشد. ورق A283 Gr C دارای خاصیت ماشینکاری، جوشکاری و شکل پذیری بسیار مناسبی است. شرکت فولادسل تامین کننده ورق A283 در اندازه های ۱۵۰۰*۶۰۰۰ ، ۲۰۰۰*۶۰۰۰ و ۲۰۰۰*۱۲۰۰۰ و ضخامت های موجود در بازار از کارخانه های فولاد مبارکه اصفهان، فولاد اکسین اهواز، اکراین، روس، کره و بلژیک می باشد. فولادسل همچنین امکان خرید آنلاین ورق A283 را برای مشتریان گرامی فراهم می سازد.

سوالات متداول در مورد قیمت ورق A283 gr c:

آیا ورق های A283 فولادسل دارای certificate یا شناسنامه کیفی هستند؟

بله،تمام ورق های آلیاژی تامین شده توسط فولادسل دارای سرتیفیکت می باشد.

برند ورق A283 قابل تامین توسط فولادسل چیست؟

ورقهای ایرانی از کارخانه فولاد مبارکه و اکسین و ورقهای خارجی به سفارش مشتری از روس ،قزاق،کره و... قابل نامین می باشد.

ایا لیست قیمت ورق A283 در سایت معتبر است؟

بله،لیست قیمت ورق A283 از کارخانه و انبار تهران بروز رسانی می شود.جهت تایید با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

آیا فولادسل ورق A283 -c هم تامین می کند؟

بله، فولادسل ورق A283 گرید c را هم تامین می کند

دانش نامه

آخرین بروز رسانی قیمت ورق A283 gr c یکشنبه 9 فوریه 2020


ورق آلیاژی A283 gr-C
  • کد
  • نام
  • ضخامت(mm)
  • تحویل
  • قیمت
  • توضیحات بیشتر

دانشنامه

ورق آلیاژی Alloy Steel Sheet) A283) چیست؟

ورق آلیاژی A283 در صنایع مادر از قبیل ساخت کشتی، اسکله، دیواره ماشین آلات صنعتی، مخزن، نفت، گازو پتروشیمی کاربرد دارد. آنالیز آن حاوی ۰٫۲۴ درصد کربن به همراه عناصر آلیاژی مانند سیلسیم و منگنز می باشد.
این آلیاژ در گریدهای متفاوتی چون Gr A، Gr C و Gr D تولید می شود که مقدار کربن و در نتیجه خواص مکانیکی متفاوتی دارند. افزایش کربن موجب افزایش سختی و قابلیت عملیات حرارتی آنها می شود. گرید C با داشتن استحکام کششی ۳۸۰-۵۱۵، استحکام تسلیم ۲۰۵ مگاپاسکال، بیشینه ۰٫۴ درصد سیلسیم و ۰٫۹ درصد وزنی منگنز خواص ماشینکاری، جوشکاری و شکلپذیری بهتری از خود نشان می دهد.
لذا مصرف بیشتری در زمینه ساخت ساختمان، ابزارآلات صنایع نفت، انواع تیر ورق و هاش، پل، راه، ستون های نگهدارنده سازه های سنگین، دکل جرثقیل سقفی و تلسکوپی دارد.

خرید انلاین ورق الیاژA283

منگنز موجب افزایش خاصیت فنری و خوش تراشی این نوع فولادها شده و خط قرمز شکنندگی را کم می کند. ضمن آنکه با کاهش سرعت خنک شدن بحرانی، سختی پذیری و استحکام نهایی فولاد را افزایش می دهد. هنگامی که سطح این فولادها با تنش ضربه ای مواجه می شود کار سخت شده در حالی که عمق آن چقرمگی خود را حفظ می کند و این پدیده علت بروز خاصیت مقاومت سایشی در برابر نیروهای ضربه ای خواهد بود.
در این میان سیلسیوم نیز باعث افزایش استحکام، سختی پذیری، خاصیت فنری و مقاومت سایشی فولاد می شود.
به خاطر اثرات مخرب گوگرد شامل کاهش مقاومت به خورگی، قابلیت جوشکاری و تشکیل سولفید آهن در مرز دانه ها که باعث ترک و شکنندگی در جریان عملیات حرارتی می شود، درصد وزنی گوگرد در فولادها را به حداقل ممکن یعنی ۰٫۰۴ درصد وزنی می رسانند.
در ساختار A283 Gr C تولید شده در ایران و چین ، مقادیر ناچیزی از عناصر گوگرد ، فسفر و مس وجود دارد که کاهش میزان این عناصر با افزایش کیفیت A283 Gr C ارتباط مستقیم دارد.
شرکت فولادسل تامین کننده ورق های A283 در ضخامتهای موجود در بازار و عرض 1.5 ، 2 و 2.5 متر از کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، اکسین اهواز، اکراین، روس، کره و بلژیک می باشد.
لطفا جهت تایید قیمت ورق A283 gr c و موجودی با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

0