قیمت ورق الیاژیA537

لیست قیمت ورق الیاژیA537 در سایت فولادسل ، بروز رسانی شده است. جهت تایید موجودی، قیمت ورق A537 و دریافت فاکتور رسمی با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

سه گرید متفاوت از این فولاد در بازار موجود است که با نام های کلاس ۱، کلاس ۲ و کلاس ۳ شناخته می شوند. از میان این سه گرید تجاری، ورق های فولادی A537 کلاس ۲، توان کششی بسیار بالاتر و ضخامت بیشتر نسبت به بقیه دارند بنابراین برای مخازن مقاوم تر مناسب می باشد. فولادسل تامین کننده ورق A537 از کشور کره و بلژیک در انبار تهران می باشد. ورقهای ارائه شده دارای شناسنامه کیفی معتبر یا سرتیفیک همان کشور می باشد. امکان انجام خدمات انبار مانند برش و فرمدهی بنا به خواست مشتری فراهم میشود.

سوالات متداول راجب قیمت ورق الیاژیA537

آیا ورقهای A537 فولادسل دارای certificate یا شناسنامه کیفی هستند؟

بله، تمام ورق های آلیاژی تامین شده توسط فولادسل دارای سرتیفیکت می باشد.

برند ورق A537 قابل تامین توسط فولادسل چیست؟

بلژیک و کره

ورق A537 در کلاس 1 و 2 موجود است؟

بله، فولادسل تامین کننده A537 در کلاسهای مختلف می باشد.

آیا قیمت اعلامی در سایت قیمت تمام شده می باشد؟

بله، تمامی قیمت های اعلام شده در سایت، نهایی می‌باشد. البته هزینه‌های انبار داری، برش و کرایه حمل و نقل توسط مشتری با باربری تسویه می شود.

امکان برش ورق A537 در اندازه های مختلف وجود دارد؟

بله، فولادسل خدمات انبار و برش را برای رفاه حال مشتریان می پذیرد

دانش نامه

آخرین بروز رسانی قیمت ورق الیاژیA537 یکشنبه 9 فوریه 2020


ورق آلیاژی A537
  • کد
  • نام
  • ضخامت(mm)
  • تحویل
  • قیمت
  • توضیحات بیشتر

دانشنامه

ورق آلیاژیAlloy Steel)  A537) چیست ؟

ورق آلیاژی a537 با داشتن خاصیت مقاومت در برابر حرارت و خواص فیزیکی و مکانیکی عالی ( خواص کششی، دمای بحرانی، قابلیت جوش پذیری و آستانه تحمل در برابر پارگی ) به طور گسترده ای در ساخت مخازنی که با جوشکاری ورق ها ساخته می شوند مانند مخزن فشار، محفظه ذخیره سازی سیالات و دیگ های بخار در صنایع نفت، پترو شیمی، گاز، نیروگاه ، پالایشگاه، تولید و ذخیره مواد شیمیایی، تصفیه آب و فاضلاب به دلیل پایداری دیواره مخازن در فشارهای ثابت، بسیار بالا و فوق بحرانی و استفاده می شود. ورق آلیاژی a537 در همه ضخامتها نرمالیزه می شود.

 ورق فولادی A537 CL1 مقاوم در برابر خوردگی، مقاوم در برابر سرد و گرم شدن و مقاوم در برابر شکستگی است. علاوه بر این، دارای ویژگی های بیشتر مانند استحکام کششی بالا، ساخت سطح هموار، دوام بالا، انعطاف پذیری بالا، دقت ابعاد ، پوشش عالی ، با تحمل بارهای سنگین است. CL1 به معنی کلاس 1 است. استحکام کششی بین 485-620 مگاپاسکال و درصد ازدیاد طول 22 درصد دارد. برای حصول اطمینان از کیفیت این ورق ها هر پارت تولیدی تحت آزمایشات دقیق صنعتی قرار می گیرد .

این آزمایشات شناسایی مواد ، آزمون خوردگی بین دانه ای، آزمون مقاومت در برابر انفجار، آزمون سختی، ازمون های غیر مخرب، تست اولتراسونیک، آزمایش ماکرو، آزمون میکروسکوپی، آزمون شیمیایی، آزمون مکانیکی می باشد. تست های دیگر مانند تست جریان جرقه ، آزمون خمشی، آزمون ضربه، رادیوگرافی، تست هیدرواستاتیک و غیره نیز انجام می شود. بازرسی در صنعت با هدف بررسی کیفیت تولید ورق ها انجام می‌شود. این کار توسط شرکت های تایید کننده ی بین المللی که اصطلاحا CB شناخته میشود صورت می پذیرد .
این ورق ها حاوی عناصری چون کربن با حداقل ۰٫۲۴ درصد وزنی، سیلسیم ۰٫۱۳-۰٫۵۵ درصد وزنی (باعث افزایش سختی و استحکام فولاد می شود)، منگنز ۰٫۷-۱٫۳۵ درصد وزنی ( سختی پذیری، نقطه تسلیم و استحکام نهایی را افزایش داده و تاثیرات مطلوبی بر قابلیت آهنگری و جوشکاری می گذارد)، فسفر حداکثر ۰٫۳۵ درصد وزنی ( خاصیت ماشینکاری، براده برداری، شکنندگی در حالت سرد و استحکام در حالت گرم را افزایش می هد) ، گوگرد حداکثر ۰٫۰۴ درصد وزنی ( موجب بهبود خواص ماشینکاری شده و سطحی صاف را پس از عملیات فراهم می کند)، کروم حداکثر ۰٫۲۵ درصد وزنی (جهت افزایش سختی پذیری، حفظ ستحکام و سختی در دمای بالا، افزایش مقاومت به خوردگی در محیط اکسید کننده به فولاد افزوده می شود)، مولیبدن حداکثر ۰٫۰۸ درصد وزنی (سبب ریز دانه شدن و بهبود قابلیت جوشکاری شده، نقطه تسلیم و استحکاl نهایی را بالا می برد) ، نیکل حداکثر ۰٫۲۵ درصد وزنی ( به همراه کروم جهت افزایش سختی پذیری و مقاومت به خوردگی بعنان عنصر آلیاژی اضافه می گردد) و مس حداکثر ۰٫۳۵ درصد وزنی (استحکام تسلیم و نهایی را افزایش می دهد) می باشد.
سه گرید متفاوت از این فولاد در بازار موجود است که با نام های کلاس ۱، کلاس ۲ و کلاس ۳ شناخته می شوند. از میان این سه گرید تجاری، ورق های فولادی A537 کلاس ۲، توان کششی بسیار بالاتر و ضخامت بیشتر نسبت به بقیه دارند بنابراین برای مخازن مقاوم تر مناسب می باشد. استحکام کششی آن بین550-690 مگاپاسکال و درصد ازدیاد طول 22 درصد است. مخازن پالایشگاه ها و پتروشیمی ها از این نوع ورق های فولادی ساخته می شوند.
فولادسل تامین کننده ورق A537 از کره و بلژیک با ضخامت 6-20 میلمتر، عرض 1.5 و 2 متر در انبار تهران می باشد

0