ورق استیل نسوز

لیست قیمت ورق استیل نسوز / قیمت روز ورق استیل نسوز در ایران را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز خرید و فروش ورق استیل نسوز
کارشناس فروش: جناب آقای سنگنیان

لیست کارخانه ها / ورق استیل نسوز چین ، ورق استیل نسوز آفریقای جنوبی ، ورق استیل نسوز کره ، ورق استیل نسوز آلمان ، ورق استیل نسوز اسپانیا

کارشناس فروش

09919597411

راه های ارتباطی با فولادسل

02122878779

02122878779


در شبکه های اجتماعی به ما ملحق شوید

صدای مشتری

چنانچه انتقادی به روند فروش دارید
مانند تاخیر در ارسال پیش فاکتور
یا عدم پاسخگویی به موقع
مستقیم به مدیریت پیامک دهید

کلیک کنید

آخرین بروز رسانی ورق استیل نسوز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

دانشنامه

ورق استنلس استیل نسوز با گرید ۳۰۹ با آنالیز ۰٫۲% وزنی کربن، ۲% وزنی منگنز، ۰٫۷۵% وزنی سیلسیوم، ۲۲-۲۴% وزنی کروم، ۱۲-۱۵% وزنی نیکل از مقاوت به حرارت، اکسیداسیون، خوردگی و خزش خوبی برخوردار است. ضمن آنکه چقرمگی و قابلیت جوشکاری مناسبی داشته ولی قابلیت سختی پذیری از طریق عملیات حرارتی را ندارد. این خواص موجب کاربد وسیع استیل نسوز ۳۰۹ در ساخت پوسته و قطعات کوره، المان های حرارتی، قطعات جت و هواپیما، تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی، مبدل های حرارتی، قطعات اگزوز خودرو و نیروگاها می گردد. استحکام کششی این گرید ۶۵۵ مگاپاسکال، استحکام تسلیم ۳۴۵ مگاپاسکال، درصد ازدیاد نسبی ۴۵% و سختی آن ۸۵ برینل می باشد. از طریق فرآیند آنیل در دمای ۱۰۴۰-۱۱۵۰ درجه سانتیگراد، از تشکیل کاربید کروم جلوگیری شده و مقاومت به خوردگی افزایش میابد. مقاطع بزرگ را در آب خنک می کنند و مقاطع نازک را درهوا. این گرید الزاما غیر مغناطیسی است که حین کارسرد اندکی مغناطیسی می شود.

گرید ۳۱۰ با آنالیز ۰٫۲۵% وزنی کربن، ۲% وزنی منگنز، ۱٫۵% وزنی سیلسیوم، ۲۶-۲۴% وزنی کروم، ۱۹-۲۲% وزنی نیکل خواصی مشابه ۳۰۹ دارد با این تفاوت که در محیط اسیدی (مثل اسید نیتریک) تا دمای ۴۲۵ درجه سانتیگراد نیز مقاومت نشان می دهد.استحکام کششی این گرید ۵۱۵ مگاپاسکال، استحکام تسلیم ۲۰۵ مگاپاسکال، درصد ازدیاد نسبی ۴۰% و سختی آن ۲۱۷ برینل می باشد.  دمای فرآیند آنیل برای این گرید ۱۰۳۸-۱۱۲۱ درجه سانتیگراد می باشد.

معمولا استیل های ۳۱۰ را پس از ۱۰۰۰ ساعت کار در دمای بالای ۶۵۰ درجه سانتی گراد آنیل می کنند تا رسوبات و کاربیدهای تشکیل شده حل شوند که در این صورت مقاومت به خوردگی و انعطاف پذیری افزایش می یابد.

فولادسل تامین کننده ورق استیل نسوز می باشد.

ادامه مطلب