ورق سیاه ۲ میل

ورق سیاه با ضخامتی بین 1.8 تا 100 میلیمتر عرضه می‌شود که پر استفاده‌ترین  آنها را شاید بتوان ورق سیاه 2 میل دانست. مشتریان گرامی می­‌توانند با توجه به کاربرد، نیاز و قیمت­‌هایی که به صورت روزانه در سایت فولادسل بروز رسانی می­‌شود، ورق مورد نظر خود را انتخاب کرده و برای استعلام قیمت ورق سیاه 2 میل یا دیگر ورق های فولادی با کارشناسان مربوطه تماس بگیرند.

فولادسل در تمامی مراحل فروش­‌ تا لحظه تایید سلامت بار از سوی مشتری در کنار خریداران عزیز بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل در کنار شماست.

لیست قیمت ورق سیاه 2 میل با تایید مجدد و هماهنگی با کارشناس فروش ، معتبر می باشد.

لینک جدول وزنی ورق سیاه ( محاسبه آسان )

دانش نامه

آخرین بروز رسانی ورق سیاه ۲ میل چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸


دانشنامه

ورق های فولادی سیاه (نورد گرم) با نام انگلیسی Hot Rolled Sheet شناخته می شوند. این نوع ورق با استفاده از تکنولوژی نورد گرم تولید میشود که طی مراحلی ورق با دمای بالا گداخته شده و به رنگ مات در می آید و به دلیل رنگ ظاهری ، در بازار ایران این محصول را ورق سیاه می نامند.

ورق سیاه نیز یکی از تولیدات ورق های فولادی در گروه گرم می باشد ، که قابلیت کشش را دارد

روش تولید ورق سیاه

تولید ورق سیاه در دمای بالا در کارخانه های نورد تولید می شود. ورق های گرم، در کارخانه های فولاد سازی مستقیماً از شمش ورق (بیلت) و گنداله آهن (پودر سنگ آهن پس از استخراج از معادن، در کارخانه به گندله آهن تبدیل می شود) تولید می شوند.

در فرآیند نورد گرم، عملیات آسیاب فولاد در دماهای بالاتر از ۱۷۰۰ درجه فارنهایت انجام می شود؛ سپس در طول حرارت، به صورت ورقه، تحت فشار، ضخامت آن کاهش می یابد؛ انجام فرآیند در دماهای خاص، از کریستالیزه شدن فولاد جلوگیری می کند.

در عملیات رولینگ، به منظور حذف کریستال ها، دمای مجدداً تنظیم می شود. حرارت بالا، شکل پذیری فلز را آسان تر می کند و همچنین ورقه هایی با اندازه های بزرگتر تولید می شود.

فولادسل تامین کننده ورق سیاه ۲ میل می باشد.

0
سبدخرید