قیمت پروفیل Z

لیست قیمت پروفیل ساختمانی / قیمت روز پروفیل ساختمانی را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز پخش و واردات انواع پروفیل ساختمانی
کارشناس فروش: سرکار خانم پاشاخانی

لیست کارخانه ها / پروفیل ساختمانی جهان پروفیل ، پروفیل ساختمانی تهران شرق ، پروفیل ساختمانی گل نرده ، پروفیل ساختمانی صدرا ، پروفیل ساختمانی یاران

کارشناس فروش

09919597403

راه های ارتباطی با فولادسل

02122878779

02122878779


در شبکه های اجتماعی به ما ملحق شوید

صدای مشتری

چنانچه انتقادی به روند فروش دارید
مانند تاخیر در ارسال پیش فاکتور
یا عدم پاسخگویی به موقع
مستقیم به مدیریت پیامک دهید

کلیک کنید

آخرین بروز رسانی قیمت پروفیل Z یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ دانلود کاتالوگ

دانشنامه

پروفیل زد (Z)

پروفیل به شکل های Z, U, I که همان گرم نورد شده برای فولاد با پوشش ضد رطوبت می باشد، در ایران تهیه و تولید می شود و با اشکال Z, U با عنوان فولاد با پوشش ضد رطوبت شناخته می شود و همچنین پروفیل های Z شکل نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

امکان تهیه و تولید اشکال متفاوت پروفیل وجود دارد که از نظر قیمت با هم متفاوت بوده و مقرون به صرفه (از نظر اقتصادی) می باشند. اساس پروفیل Z بر طبق استاندارد ۱DIN EN 10248 P (شرایط ارسال فنی) و DIN EN 10248 P2 (تلرانس هندسی) مطابقت دارد.

قیمت این سازه ها همچنین به نوع آن بستگی دارد زیرا انواع آن شامل سایز ۲۰ ، ۱۸ و ۲۲ است و قیمت ضخامت ۲٫۵ سانتی متری نیز با قیمت ۳ سانتی متری آن متفاوت است. پروفیل Z از وسایل اتصال در سازه های اسکلت فلزی است.

هر سازه اسکلت فلزی تشکیل شده از سازه های جدا از هم است که باید به طرز مناسبی به یکدیگر وصل شده و یکپارچه شوند.

کاربرد پروفیل Z

در امور ساختمانی برای زیرسازی سقف های شیب دار از پروفیل زد یا نیم رخ زد استفاده می شود و در کشتی سازی نیز به کار می رود. پروفیل Z در نقشه های فنی مهندسی با Z نشان داده می شود و همچنین عدد بعد از آن نیز نشان دهنده ی ارتفاع Z می باشد

محصولات فولادی با استانداردهای اروپایی روزانه در سراسر دنیا به بازار ها عرضه شده و مورد استقبال عموم مردم قرار می گیرد. قیمت این محصولات که استانداردهای اروپایی در آن رعایت می شود در تمام نقاط دنیا متفاوت است.

برای دانستن قیمت پروفیل Z بد نیست ابتدا بدانید که تیر آهن یا پروفیل با علامت اختصاری Z شناخته می شود و فرم اجرایی آن در نقشه های ساختمانی Z18 است.

ارتفاع پروفیل Z به میزان ۱۸ سانتی متر می باشد و به همین خاطر است که در نقشه های ساختمانی به اختصار با نام Z18 شناخته می شود.

جدول وزنی پروفیل Z

مقاطع فولادهای ساختمانی اغلب اوقات با یک حرف که نشان دهنده ی مقطع است و دو عدد دیگر (البته برای نبشی از سه عدد تشکیل شده است) ، مشخص می شوند.

عدد اول عمق مقطع را مشخص می کند که بر حسب اینچ یا میلیمتر است و عدد دوم نیز وزن مقطع را در واحد طول بر حسب پوند در هر کیلوگرم یا فوت یا در هر متر نشان می دهد. برای مثال یکی از مقطع ها مقطع W14×۸۷ است.

مقطعی بال پهن که عمق آن ۱۴ اینچ و وزن آن نیز ۸۷ پوند در هر فوت است. مقطع L8×۸×½ نیز همچنین نبشی با دو ساق مساوی است با طول ۸ اینچ و ضخامتی معادل ½ اینچ که آن را به صورت اختصاری L×۸×½ نیز مشخص می نمایند.

پروفیل z

*سازه هایی که به صورت Z تهیه می شوند اکثراً برای پوشش دهی سقف سوله ها به کار می روند.*

عبارات قابل جستجو:

پروفیل z چیست ، جدول وزنی پروفیل z ، قیمت پروفیل z در بازار ، کاربرد پروفیل z ، تولید کننده پروفیل z ، اساس مقطع پروفیل z ، تولید پروفیل z ، استاندارد پروفیل z

ادامه مطلب