قیمت پروفیل Z

قیمت پروفیل Z

لیست قیمت پروفیل Z / قیمت روز پروفیل Z را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز پخش و واردات انواع پروفیل Z

کارشناس فروش

سرکار خانم سمیعی

ارتباط تلگرامی

راه های ارتباطی با فولادسل

۰۲۱-۷۴۴۸۶

۰۲۱-۲۲۸۷۸۷۷۹

 

در شبکه های اجتماعی به ما ملحق شوید

صدای مشتری

چنانچه انتقادی به روند فروش دارید

مانند تاخیر در ارسال پیش فاکتور

یا عدم پاسخگویی به موقع میتوانید با شماره داخلی ۱۱۷

(صدای مشتری) تماس حاصل فرمایید.

آخرین تاریخ بروزرسانی پروفیل Z – ۲۰۱۸/۱۰/۱۶ | دانلود فایل

دانشنامه

پروفیل زد (Z)

پروفیل به شکل های Z, U, I که همان گرم نورد شده برای فولاد با پوشش ضد رطوبت می باشد، در ایران تهیه و تولید می شود و با اشکال Z, U با عنوان فولاد با پوشش ضد رطوبت شناخته می شود و همچنین پروفیل های Z شکل نیز مورد استفاده قرار می گیرند. امکان تهیه و تولید اشکال متفاوت پروفیل وجود دارد که از نظر قیمت با هم متفاوت بوده و مقرون به صرفه (از نظر اقتصادی) می باشند. اساس پروفیل Z بر طبق استاندارد ۱DIN EN 10248 P (شرایط ارسال فنی) و DIN EN 10248 P2 (تلرانس هندسی) مطابقت دارد. قیمت این سازه ها همچنین به نوع آن بستگی دارد زیرا انواع آن شامل سایز ۲۰ ، ۱۸ و ۲۲ است و قیمت ضخامت ۲٫۵ سانتی متری نیز با قیمت ۳ سانتی متری آن متفاوت است. پروفیل Z از وسایل اتصال در سازه های اسکلت فلزی است. هر سازه اسکلت فلزی تشکیل شده از سازه های جدا از هم است که باید به طرز مناسبی به یکدیگر وصل شده و یکپارچه شوند.

کاربرد

در امور ساختمانی برای زیرسازی سقف های شیب دار از پروفیل زد یا نیم رخ زد استفاده می شود و در کشتی سازی نیز به کار می رود. پروفیل Z در نقشه های فنی مهندسی با Z نشان داده می شود و همچنین عدد بعد از آن نیز نشان دهنده ی ارتفاع Z می باشد

محصولات فولادی با استانداردهای اروپایی روزانه در سراسر دنیا به بازار ها عرضه شده و مورد استقبال عموم مردم قرار می گیرد. قیمت این محصولات که استانداردهای اروپایی در آن رعایت می شود در تمام نقاط دنیا متفاوت است. برای دانستن قیمت پروفیل Z بد نیست ابتدا بدانید که تیر آهن یا پروفیل با علامت اختصاری Z شناخته می شود و فرم اجرایی آن در نقشه های ساختمانی Z18 است. ارتفاع پروفیل Z به میزان ۱۸ سانتی متر می باشد و به همین خاطر است که در نقشه های ساختمانی به اختصار با نام Z18 شناخته می شود.

جدول وزنی

مقاطع فولادهای ساختمانی اغلب اوقات با یک حرف که نشان دهنده ی مقطع است و دو عدد دیگر (البته برای نبشی از سه عدد تشکیل شده است) ، مشخص می شوند. عدد اول عمق مقطع را مشخص می کند که بر حسب اینچ یا میلیمتر است و عدد دوم نیز وزن مقطع را در واحد طول بر حسب پوند در هر کیلوگرم یا فوت یا در هر متر نشان می دهد. برای مثال یکی از مقطع ها مقطع W14×۸۷ است. مقطعی بال پهن که عمق آن ۱۴ اینچ و وزن آن نیز ۸۷ پوند در هر فوت است. مقطع L8×۸×½ نیز همچنین نبشی با دو ساق مساوی است با طول ۸ اینچ و ضخامتی معادل ½ اینچ که آن را به صورت اختصاری L×۸×½ نیز مشخص می نمایند.

پروفیل z

*سازه هایی که به صورت Z تهیه می شوند اکثراً برای پوشش دهی سقف سوله ها به کار می روند.*

 

عبارات قابل جستجو:

پروفیل z چیست ، جدول وزنی پروفیل z ، قیمت پروفیل z در بازار ، کاربرد پروفیل z ، تولید کننده پروفیل z ، اساس مقطع پروفیل z ، تولید پروفیل z ، استاندارد پروفیل z

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *