گریتینگ

لیست قیمت گریتینگ / قیمت روز گریتینگ در ایران را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز خرید و فروش گریتینگ

دانش نامه

آخرین بروز رسانی گریتینگ چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸


دانشنامه

fooladsell.com))

گریتینگ (Steel Grating)

گریتینگ با توجه به محل بكار گیری ، انواع مختلفی دارد كه بر اساس جنس آن ، نوع و فاصله قرارگیری تسمه باربر (تسمه ای که بار وارده را تحمل می کند و روی ساپورت های دو طرف قرار می گیرد) و تسمه رابط (تسمه ای که در جهت عمود بر تسمه های باربر نصب می گردد و وظیفه آن حفظ چشمه گریتینگ و عدم اعوجاج شکل هندسی آن می باشد) طبقه بندی می شود. این صفحات مشبک از تسمه و میلگرد ساخته میشوند که بنا بر نیاز در صنایع مختلف و نوع ساخت به صورت گریتینگ فلزی،گریتینگ آلومینیومی، گریتینگ تسمه در تسمه،گریتینگ تسمه در نیم تسمه، گریتینگ استیل و گریتینگ کامپوزیتی ساخته و عرضه میشوند.

در این بین بیشترین کاربرد را گریتینگ تسمه در میلگرد دارد. علت به وزن کمتر نسبت به مقاومت یکسان با گریتینگ تسمه در تسمه و نیز سرعت بالاتر پروسه تولید این نوع گریتینگ بر می گردد.
گریتینگ شبكه ای است كه به منظور تحمل بار و راه پله مكان هایی كه خطر اجتماع گاز وجود داشته و یا در سالن رنگ كارخانه های اتومبیل سازی استفاده می شود و از جنس های فلزی و غیر فلزی تهیه می گردد كه معمولا برای جلوگیری از خوردگی فلز،گریتینگ را آبكاری گالوانیزه گرم و یا برای زیبایی بیشتر آن را رنگ می كنند.
گریتینگ با داشتن خواصی همچون مقاومت بالا، امکان عبور نور و هوا، زیبایی ظاهری و قیمت کمتر نسبت به گزینه های مشابه به عنوان یکی از پرکاربردترین انتخاب ها جهت پوشش کف و پله ی کارخانه ها و ساختمان های شهری شناخته شده است.
جهت افزایش عمر گریتینگ و جلوگیری از خوردگی از پوشش گالوانیزه گرم روی گریتینگ استفاده می شود.
فولادسل تامین کننده گریتینگ می باشد.

0
سبدخرید