گریتینگ

لیست قیمت گریتینگ / قیمت روز گریتینگ در ایران را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز خرید و فروش گریتینگ
کارشناس فروش: جناب آقای اسبق

کارشناس فروش

09919597402

راه های ارتباطی با فولادسل

02122878779

02122878779


در شبکه های اجتماعی به ما ملحق شوید

صدای مشتری

چنانچه انتقادی به روند فروش دارید
مانند تاخیر در ارسال پیش فاکتور
یا عدم پاسخگویی به موقع
مستقیم به مدیریت پیامک دهید

کلیک کنید

آخرین بروز رسانی گریتینگ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

دانشنامه

گریتینگ (Steel Grating)
گریتینگ با توجه به محل بكار گیری ، انواع مختلفی دارد كه بر اساس جنس آن ، نوع و فاصله قرارگیری تسمه باربر (تسمه ای که بار وارده را تحمل می کند و روی ساپورت های دو طرف قرار می گیرد) و تسمه رابط (تسمه ای که در جهت عمود بر تسمه های باربر نصب می گردد و وظیفه آن حفظ چشمه گریتینگ و عدم اعوجاج شکل هندسی آن می باشد) طبقه بندی می شود. این صفحات مشبک از تسمه و میلگرد ساخته میشوند که بنا بر نیاز در صنایع مختلف و نوع ساخت به صورت گریتینگ فلزی،گریتینگ آلومینیومی، گریتینگ تسمه در تسمه،گریتینگ تسمه در نیم تسمه، گریتینگ استیل و گریتینگ کامپوزیتی ساخته و عرضه میشوند.

در این بین بیشترین کاربرد را گریتینگ تسمه در میلگرد دارد. علت به وزن کمتر نسبت به مقاومت یکسان با گریتینگ تسمه در تسمه و نیز سرعت بالاتر پروسه تولید این نوع گریتینگ بر می گردد.
گریتینگ شبكه ای است كه به منظور تحمل بار و راه پله مكان هایی كه خطر اجتماع گاز وجود داشته و یا در سالن رنگ كارخانه های اتومبیل سازی استفاده می شود و از جنس های فلزی و غیر فلزی تهیه می گردد كه معمولا برای جلوگیری از خوردگی فلز،گریتینگ را آبكاری گالوانیزه گرم و یا برای زیبایی بیشتر آن را رنگ می كنند.
گریتینگ با داشتن خواصی همچون مقاومت بالا، امکان عبور نور و هوا، زیبایی ظاهری و قیمت کمتر نسبت به گزینه های مشابه به عنوان یکی از پرکاربردترین انتخاب ها جهت پوشش کف و پله ی کارخانه ها و ساختمان های شهری شناخته شده است.
جهت افزایش عمر گریتینگ و جلوگیری از خوردگی از پوشش گالوانیزه گرم روی گریتینگ استفاده می شود.
فولادسل تامین کننده گریتینگ می باشد.

ادامه مطلب