لوله گالوانیزه صنعتی

لیست قیمت لوله گالوانیزه صنعتی / قیمت روز لوله گالوانیزه صنعتی را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز پخش و واردات انواع لوله گالوانیزه صنعتی
مدیر کلونی: جناب آقای محسنی

لیست کارخانه ها / ساوه ، سمنان ، درپاد ، قزوین ، سپنتا

کارشناس فروش

09919597415

راه های ارتباطی با فولادسل

02174486000

02122878779


در شبکه های اجتماعی به ما ملحق شوید

صدای مشتری

چنانچه انتقادی به روند فروش دارید
مانند تاخیر در ارسال پیش فاکتور
یا عدم پاسخگویی به موقع
مستقیم به مدیریت پیامک دهید

کلیک کنید

آخرین بروز رسانی لوله گالوانیزه صنعتی چهارشنبه 17 آوریل 2019

دانشنامه

لوله گالوانیزه صنعتی (Industrial Galvanized Pipe)

لوله های گالوانیزه صنعتی به دو صورت گالوانیزه گرم و سرد تولید می شوند. در واقع لوله های درز مستقیم را با پوششی از جنس زینک پوشش می دهند تا مقاومت به خوردگی و زنگ زدگی آن را بهبود بخشند. در روش  گالوانیزه گرم، لوله را جهت آماده سازی چربی گیری می کنند تا زنگ آهن زدوده شود. سپس با محلول فلاکس آغشته شده و وارد دستگاه گالوانیزه می کنند تا در کوره های مخصوص دمای لوله ها به 120 درجه سانتیگراد برسد.

بعد از آنکه لوله ها در کوره خشک شدند وارد حمام فلز روی به دمای 450 درجه سانتیگراد شده و چند دقیقه در این محیط نگه داشته می شود. پس از آنکه لوله ها به فلز روی آغشته شدند از حمام خارج می گردند. در روش گالوانیزه سرد، فلز روی را به طرق مختلف ( الکترولیتی، مکانیکی، اسپری کردن و رنگ کردن) روی لوله می نشانند. معمولا ضخامت پوشش حاصل درروش گالوانیزه گرم بیشتر از گالوانیزه سرد است.

از لوله های گالوانیزه برای انتقال آب یا گاز در گلخانه ها و گاهی تخلیه فاضلاب در لوازم بهداشتی استفاده می گردد. عمر مفید لوله گالوانیزه سرد، زیر خاک نهایتا بین 3 تا 4 سال، روی خاک مرطوب، اگر به عنوان لوله گالوانیزه گلخانه ای نصب و استفاده شود تا 5 سال و در جای خشک (جایی که در معرض آفتاب باشد و رطوبت زیادی نباش) تا حداکثر 8 سال عمر می کند. لوله گالوانیزه گرم عمر بیشتر و براقیت بیشتری دارند، چون در دمای 420 درجه سانتیگراد (دمای عملیات آبکاری) مولکولهای آهن و زینک با هم واکنش شیمیایی می دهند و موجب افزایش مقاومت و استحکام لوله می شوند.

لوله های گالوانیزه گرم، اغلب به صورت دو سر دنده تولید می گردند، در حالی که انواع گالوانیزه سرد بدون رزوه بوده و می توان آن ها را رزوه دار نمود. از لوله های گالوانیزه سرد برای تولید نیپل دو سر دنده نیز استفاده می شود.

فولادسل تامین کننده لوله های گالوانیزه صنعتی است.

ادامه مطلب0