کارخانه فولاد کویر کاشان

مجتمع-کارخانه-فولاد-کویر-کاشان

تاریخچه کارخانه فولاد کویر کاشان

سهامداران شرکت بدوا درسال 1379 شرکت کارخانه فولاد کویر کاشان را تاسیس نموده که صرفا در زمینه بازرگانی و تجارت فعالیت می نمود پس از مدتی سهامداران با شناخت صحیح بازار و نیازهای اقتصادی منطقه نسبت به تغییر ماهیت فعالیت به شکل تولیدی و تاسیس مجتمع کارخانه فولاد کویر اقدام نمود.

بدین سان مجتمع کارخانه فولاد کویر همزمان با تاسیس در منطقه محروم و کمتر توسعه یافته آران و بیدگل از توابع کاشان مژده اشتغال زایی ، تولید و رونق اقتصادی و اجتماعی منقطه را با خود به ارمغان آورد.

نتیجتا در تاریخ 1381/5/15 مجتمع کارخانه فولاد کویراعلامیه رسمی تاسیس در زمینه احداث یک واحد نورد میلگرد فولادی از سازمان صنایع و معادن استان اصفهان دریافت گردید و متعاقبا قرارداد مربوط به خرید ماشین آلات با کمپانی SIEMENS VAI POMINI منعقد گردیده و پس از طی مراحل تست ، تولید رسمی از سال 1386 آغاز گردید.

محصولات این شرکت بصورت صنعتی و ساختمانی به بازار رضه می گردد. از ویژگی های محصولات فولاد کویر آن است که علاوه بر استحکام بالا از داکتیلیتی فوق العاده مناسبی برخوردار می باشند و بعضاً ازدیاد طول نسبی بدست آمده در آزمایش محصولات محصولات آج 520 این شرکت در حد A2(آج 340) می باشد و این بدین معنی است که محصولات این شرکت علاوه بر استحکام بالا از قابلیت جوشکاری مناسب و مقاومت بالا در برابر خستگی و بارهای سیکلی و دینامیکی و ضربه ای برخوردار هستند.

مزایای خرید از مجتمع فولادکویر کاشان


کاملترین سبد میلگرد کشور
– شاخه آجدار A4، آج 520 از سایز 10 الی 36 میلیمتر
– شاخه آجدار A3، آج 420 از سایز 8 الی 40 میلیمتر
– شاخه ساده A1، س 240 از سایز 12 الی 50 میلیمتر
– کلاف آجدار 8 تا 16 میلیمتر
– کلاف ساده 5.5 تا 18 میلیمتر
ناوگان حمل و نقل اختصاصی
– کمترین هزینه حمل
– سرعت بالای تحویل
– تحویل 24 ساعته محموله
-استفاده از میلگرد s520 کاهش 20% میلگرد مصرفی پروژه ها

-پذیرش سفارش طول های متغییر بین 9 تا 12 متر کارخانه جهت کاهش ضایعات میلگرد در پروژه ها

-سبک تر بودن میلگرد تولیدی

– به روز بودن تگنولوژی خط تولید و کالیبره بودن سیستم امکان تولید میلگرد در حد نصاب های وزنی تعریف شده در استاندارد را به این شرکت داده (وزن طولی) منجر به کاهش مصرف میلگرد در پروژه ها می گردد.

برچسب ها : , , , , ,
تعداد بازدید : 530

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0