ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستاخبار بازار فولاد نیوز

نشان لیاقت فولاد شهریار تبریز

دوشنبه, ۲۴ / آبان / ۱۴۰۰ نشان لیاقت فولاد شهریار تبریز

روز ملی کیفیت که با یک گردهمایی در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا در تاریخ 18 آبان‌ماه رقم خورد، بازهٔ زمانی پرافتخاری برای صنایع فولاد شهریار تبریز بود؛ این شرکت در این رویداد نشان‌های افتخار گوناگونی را کسب کرد و جایگاه خود را در لیست پرافتخارترین تولیدکنندگان فولاد داخلی مستحکم کرد؛ به همین مناسبت، بهتر است ابتدا نیم‌نگاهی به این نهاد تولیدی داشته باشیم.

نشان لیاقت فولاد شهریار تبریز

صنایع فولاد شهریار تبریز که وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار است، در سال 1391 به بهره‌برداری رسیده و برای تولید انواع ورق‌های فولادی گالوانیزه ضخیم به شکل کامل تجهیز شده است. خط تولید این مجموعه توان تولید 140 هزار تن ورق گالوانیزه با روش گالوانیزاسیون به شیوهٔ غوطه‌وری گرم را دارد. گفتنی است که این مجموعه در حال حاضر تنها سازندهٔ ورق‌های گالوانیزه در مناطق شمال غرب ایران به‌حساب می‌آید و علاوه بر این، تنها تولیدکننده انواع ضخیم این محصول در کشورهای غرب قارهٔ آسیا است که عرضی در حدود 1250 میلی‌متر و ضخامت حداکثر 5.3 میلی‌متر دارند.

در رویداد روی ملی کیفیت (18 آبان‌ماه) شرکت مذکور افزون بر نشان لیاقت، گواهی‌نامهٔ 10004 (مختص سیستم پایش و اندازه‌گیری میزان رضایت مشتریان) و گواهی حضور مختص کمپانی RUSSAVI را دریافت کرد. گفتنی است که واحد تولیدی موردبحث ما، در سومین جشنوارهٔ حاتم، نشان حمایت از تولید ملی را نیز (در قسمت مخصوص انجام موفقیت‎آمیز پروژه‌های مربوط به سیاست‌های ابلاغ‌شده اقتصاد مقاومتی) از آن خود کرد.

ورق فولادی
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد