ورق پوششی طرح ذوزنقه ( تیپ۲)

نقشه ورق پوششی طرح ذوزنقه تیپ 2

ذوزنقهsheets )  (trapezoid

ذوزنقه کردن ورق های گالوانیزه یا گالوانیزه رنگی به منظور بکارگیری در پوشش سقف های شیروانی و حصار دور زمین یا ساختمان و پروژه های در حال احداث، پوشش درب ورودی ساختمان، پوشش سقف پارکینگ و سایبان، در پوشش سقف انواع سوله با کاربرد صنعتی ، ورزشی، تولیدی، کشاورزی ، دیوارهای سوله، پوشش حیاط منازل و بتن ریزی انجام می گردد. شکل ظاهری ورقهای ذوزنقه مشابه ورقهای سینوسی است با این تفاوت که امواج به شکل مربع در عرض ورق صورت می گیرد.

برای ساخت این ورق ها هیچ محدودیتی در ابعاد وجود ندارد، بر همین اساس بنا به سفارش مشتری ورقهای ذوزنقه ای را در طول دلخواه تولید و به بازار عرضه می کنند. اما باید دقت داشت که عرض محصول به صورت ثابت بین 100 تا 125 سانتیمتر می باشد. عرض ذوزنقه شده در ورقهای 100 سانتیمتری ، 80 سانتیمتر می شود که به صورت مفید روی کار 72 سانتیمتر خواهد بود. در مورد ورقهای عرض 125 سانتیمتر، عرض ذوزنقه ای 108 سانتیمتر و مفید روی کار 88 سانتیمتر است.

از مزایای این نوع ورقها می توان به سرعت و راحتی نصب، مقاومت در برابر زلزله، زیبایی ظاهر، کم بودن وزن، مقاومت در برابر بارندگی و محیط های مرطوب، مقاومت در برابر فشار و عدم شکست، مرقوم به صرفه بودن برای مصارف ساختمانی اشاره کرد.

گاهی تصور می شود با افزایش ضخامت ورق، محصول با دوام تر و دارای عمر بیشتری خواهد بود، اما باید توجه کرد که این ورقها وزن بیشتری دارند و برای نصب آنهارعایت اصول واجبتر خواهد بود. ورقهای گالوانیزه ذوزنقه ای بیشتر در ساخت ساندویچ پانل استفاده می شود و قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل سقفی با توجه به مساحت سقف، جنس ورق و فوم عایق بکار رفته متفاوت است.

فولادسل تامین کننده ورق گالوانیزه و گالوانیزه رنگی ذوزنقه ای از انبار کارخانه و انبار تهران می باشد.

برچسب ها : ,
تعداد بازدید : 1035

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0