ورق پوششی طرح سفال (جنوا)

ورق پوششی طرح سفال
طرح سفال (Tile Steel Sheets)
ورق طرح سفال بیشتر جهت سقف شیروانی ها، آلاچیق ها و سر در ساختمان بکار می رود. فرآیند فرمدهی طرح سفال روی ورقهای گالوانیزه و گالوانیزه رنگی به دو صورت ژنوا (طول متغیر و عرض یک متر) و تایل (طول یک متر و عرض 40 سانتیمتر) انجام می گیرد.
ورقهای موجدار طرح سفال، ورقهایی بسیار سبک هستند که از دور نمای سفال دارند با این تفاوت که بسیار سبک تر و ایمن تر هستند، ضمن آنکه مشکلات شکستگی و پوسیدگی سفال را ندارند. ورقهای گالوانیزه طرح سفال در برابر باد و تگرگ تغییر رنگ نمی دهند و نشتی ندارند.
از مزایای دیگر آنها می توان به مقاوم بودن در برابر آتش (تایل های فلزی قادر به تحمل دمایی بالاتر از 720 درجه سانتیگراد هستند و به دلیل سبکی وزن، در آتش سوزی های داخلی دیرتر فرو می ریزند.)، ایمن بودن در برابر زلزله ( تایل های فلزی، هفت بار سبکتر از سایر پوششهای سقفی بوده و با توجه به همپوشانی تایل ها و قفل گشتن آنها توسط میخ های فولادی ريسك ريزش را به حداقل مي رساند و مقاومت قابل توجهي در مقابل نيروهاي برشي و پيچشي زلزله دارند.)، کاربرد آسان ( اين تايل ها از نظر فني به راحتي امكان تعويض سيستم پوشش فرسوده موجود و يا تبديل سقف مسطح به شيبدار را در حداقل زمان و هزينه مهيا مي کند.
در دهه اخير اين حقيقت در ايمن و مقاوم سازي ساختمان هاي فرسوده، به خصوص اماكن عمومي و حساس مانند مدارس، بيمارستان ها و غيره در سراسر جهان مورد استقبال و حمايت مراجع دولتي و نظامي قرار گرفته است.) و 50 سال عمر مفید (مقاوم در برابر نور خورشید و دوام بیشتر رنگ) اشاره نمود.
فولادسل تامین کننده ورق گالوانیزه و گالوانیزه رنگی طرح سفال از انبار کارخانه و انبار تهران می باشد.
برچسب ها : , ,
تعداد بازدید : 979

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0