ورق پوششی طرح سفال (جنوا)

طرح سفال (Tile Steel Sheets)
ورق طرح سفال بیشتر جهت سقف شیروانی ها، آلاچیق ها و سر در ساختمان بکار می رود. فرآیند فرمدهی طرح سفال روی ورقهای گالوانیزه و گالوانیزه رنگی به دو صورت ژنوا (طول متغیر و عرض یک متر) و تایل (طول یک متر و عرض ۴۰ سانتیمتر) انجام می گیرد.
ورقهای موجدار طرح سفال، ورقهایی بسیار سبک هستند که از دور نمای سفال دارند با این تفاوت که بسیار سبک تر و ایمن تر هستند، ضمن آنکه مشکلات شکستگی و پوسیدگی سفال را ندارند. ورقهای گالوانیزه طرح سفال در برابر باد و تگرگ تغییر رنگ نمی دهند و نشتی ندارند.
از مزایای دیگر آنها می توان به مقاوم بودن در برابر آتش (تایل های فلزی قادر به تحمل دمایی بالاتر از ۷۲۰ درجه سانتیگراد هستند و به دلیل سبکی وزن، در آتش سوزی های داخلی دیرتر فرو می ریزند.)، ایمن بودن در برابر زلزله ( تایل های فلزی، هفت بار سبکتر از سایر پوششهای سقفی بوده و با توجه به همپوشانی تایل ها و قفل گشتن آنها توسط میخ های فولادی ريسك ريزش را به حداقل مي رساند و مقاومت قابل توجهي در مقابل نيروهاي برشي و پيچشي زلزله دارند.)، کاربرد آسان ( اين تايل ها از نظر فني به راحتي امكان تعويض سيستم پوشش فرسوده موجود و يا تبديل سقف مسطح به شيبدار را در حداقل زمان و هزينه مهيا مي کند.
در دهه اخير اين حقيقت در ايمن و مقاوم سازي ساختمان هاي فرسوده، به خصوص اماكن عمومي و حساس مانند مدارس، بيمارستان ها و غيره در سراسر جهان مورد استقبال و حمايت مراجع دولتي و نظامي قرار گرفته است.) و ۵۰ سال عمر مفید (مقاوم در برابر نور خورشید و دوام بیشتر رنگ) اشاره نمود.
فولادسل تامین کننده ورق گالوانیزه و گالوانیزه رنگی طرح سفال از انبار کارخانه و انبار تهران می باشد.
تعداد بازدید : 786
0