انتخاب زبان

ورق کرکره گالوانیزه

ورق کرکره گالوانیزه ، نوع خاصی از فرمدهی ورق گالوانیزه است که در ساخت سقف های شیروانی کاربرد دارد.

از دیرباز برای هدایت آب بارانی که در بام ها می ماند از سقف های شیبدار استفاده می شده است که با پیشرفت تکنولوژی و با توجه به تامین ذائقه تمامی سلیقه ها مدلهای متنوعی از پوشش شیروانی طراحی و ساخته شده است .که از پرکاربردترین آنها و همچنین قدیمی ترین ، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین آنها می توان به ورق کرکره گالوانیزه اشاره کرد.

مشخصات فنی

طول ورق : به سفارش مشتری (بدون محدودیت در تولید)
عرض ورق :
• تولید با ورق ۱۰۰۰ میلیمتر با کاردهی مفید ۹۶۰ میلیمتر
• تولید از ضخامت ۴۰/۰میلیمتر الی ۰۰/۱ میلیمتر

شماره تماس : ۰۲۱۲۲۸۷۸۷۷۹ و ۰۲۱۷۴۴۸۶

 

ورق طرح سینوسی- ورق کرکره گالوانیزه

نقشه ورق پوششی طرح سینوسی- نقشه ورق کرکره

 

سقف شیروانی با پوشش ورق گالوانیزه

بسته به نیاز مشتری و با ارایه نظر کارشناسی در مورد موقعیت جغرافیایی سازه (از نظر شدت بارندگی ،باد،تابش نور آفتاب و…) می توان یکی از گزینه های بالا را پیشنهاد داد.

ورق کرکره گالوانیزه را می توان از ورق رول گالوانیزه با عرض ۱۲۵ سانتی متر و ورق گالوانیزه رول عرض ۱۰۰ سانتی متر تولید کرد. در مورد ضخامت هم به صورت عمومی از ورق با ضخامت ۵۰ صدم میل استفاده می شود.اما به صورت کلی می توان از ورق گالوانیزه  ضخامت ۳۰ صدم میل تا ورق گالوانیزه یک میل را کرکره کرد.

در سقف های شیروانی علاوه بر استفاده از ورق های گالوانیزه می توان از ورق های رنگی نیز استفاده کرد که به طبع زیبایی و به همان نسبت نیز هزینه بالاتری دارند!

در مورد پوشش سقف سوله ، ویلا و شیروانی با ورق های گالوانیزه (یا ورق های گالوانیزه ساده بی رنگ) شما می توانید از ضخامت های مختلف ورق گالوانیزه با یکی از عرض های کوتاه ۱۰۰۰ یا بلند ۱۲۵۰ استفاده کنید.

اینکه چه ضخامتی برای شما مناسب تر است را می توانید از نصاب شیروانی خود سوال کنید و یا با در نظر گرفتن شرایط جغرافیایی و مکانی و همچنین ارتفاع سازه از سطح زمین محاسبه کنید.

هم اکنون این فرمینگ در کشور عزیزمان ایران به صورت کاملا بومی تولید می شود و علاوه بر امکان ساخت ورق های کرکره گالوانیزه خارجی همچون کرکره گالوانیزه قزاق ، کرکره گالوانیزه چینی ، کرکره گالوانیزه کره ای ،کرکره گالوانیزه ژاپنی و … می توان از ورق های گالوانیزه ایرانی نیز استفاده کرد که کاملا استاندارد و مقرون به صرفه نیز هستند.

اگر در این خصوص نیاز به راهنمایی دارید می توانید با یکی از کارشناسان فروشگاه تماس بگیرید.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : 660