سپری سبک

لیست قیمت سپری سبک / قیمت روز سپری سبک در ایران را از ما بخواهید. فولادسل ، مرکز خرید و فروش سپری سبک
کارشناس فروش: جناب آقای غزلان

لیست کارخانه ها / سپری سبک نورد سجاد

کارشناس فروش

09919597412

راه های ارتباطی با فولادسل

02174486000

02122878779


در شبکه های اجتماعی به ما ملحق شوید

صدای مشتری

چنانچه انتقادی به روند فروش دارید
مانند تاخیر در ارسال پیش فاکتور
یا عدم پاسخگویی به موقع
مستقیم به مدیریت پیامک دهید

کلیک کنید

آخرین بروز رسانی سپری سبک دوشنبه 15 آوریل 2019

دانشنامه

سپری سبک (Light Tripetalous)

سپری سبک با شکل ظاهری T یکی از مقطع های مورد استفاده در ساختمان سازی (درب و پنجره، اسکلت گلخانه، سقف و نماهای شیشه ای، سقف کاذب، نمای بیرونی بنا و سربندی، بعنوان مهار کننده) و صنعت (اتصالات پل ها به ستون ها، سدسازی، سازه های فلزی، ستون و خرپا( سازه ای صلب متشکل از واحدهای مثلثی که از اتصال اجزای باریک و بلند ساخته می شود) است. از لحاظ شکل ظاهری به صورت لبه گرد و تیز تولید می شود. سپری در دو نوع فابریک و پرسی تولید و به بازار عرضه می گردد و به دوصورت تکی یا دوبل استفاده می شود.

در تولید به روش نورد گرم، شمش فولادی را درون کوره های حرارتی نورد با دمای حدود 1250 درجه سانتیگراد قرار داده، مقطع شمش کاهش و طول آن افزایش می یابد، نهایتا با عبور از قفسه های نورد میانی و پایانی به شکل سپری درمی آید. مرحله آخر برشکاری به طول موردنظر در بستر خنک کن و عملیات صافکاری و بسته بندی می باشد. گاهی برای ساخت سپری، تیرآهن را از قسمت وسط برش می دهند. سپری از جنس St37 از پرکاربردترین انواع سپری می باشد.

معیار نامگذاری سپری سبک، اندازه لبه سپری (که با اندازه دیواره آن برابر است) بر حسب میلیمتر می باشد. بعنوان مثال اگر اندازه لبه سپری 100 میلیمتر باشد، سپری نمره 10 خوانده می شود. به سپری های خرد شده، لقمه می گویند. از معایب سپری می توان به مقاومت خمشی پایین، مشکل در اتصالات سپری به دلیل خمش پذیری کم، داشتن ابعاد مشخص(برعکس نبشی که می تواند بالهای مساوی یا نامساوی داشته باشد) اشاره کرد. معمولا در مواردی که نیاز به اتصال دو وجه و یا اتصال قوی تری باشد، از سپری استفاده می شود. علت این انتخاب سه وجهی بودن، سختی و خمش ناپذیری سپری است.

فولادسل تامین کننده سپری سبک می باشد.

 

 

ادامه مطلب0