ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستفولاد نیوز

چهار برند برتر لوله و پروفیل مبلی در ایران

یکشنبه, ۱۸ / اردیبهشت / ۱۴۰۱ چهار برند برتر لوله و پروفیل مبلی در ایران

به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد، در ایران حداکثر 120 کارخانه نورد و لوله فعالیت دارند. از بین آنها کمتر از 20 مجموعه به تولید لوله و پروفیل مبلی می‌پردازند. زیرا لوله و پروفیل مبلی بدلیل ورق نازک و جوش حساس، تولید سخت‌تری دارد و هزینه‌های تولید آن در مقایسه با پروفیل‌های سنگین بیشتر می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به معرفی 4 برند تخصصی تولید پروفیل مبلی و لوله سبک می‌پردازیم.

گروه صنعتی صبا تولید و تامین‌کننده لوله و پروفیل مبلی بیشتر از 35 سال سابقه فعالیت در این زمینه دارد. علاوه بر تامین این مقاطع بشکل خام، مجهز به کارگاه‌های برشکاری PLC، کشش سرد، پلیش لوله و خمکاری است. همچنین صادرات لوله و پروفیل به اکثر کشورهای همجوار همچون آذربایجان، عراق، ارمنستان و … دارد. مجموعه صبا از تخصصی‌ترین گروه در زمینه خدمات مشرف به لوله و پروفیل‌های مبلی است. این مجموعه سعی دارد تا حد امکان فرآیندهای پیش تولید مصرف‌کنندگان را نیز بعهده بگیرد.

کارخانه خاور صنعت هما فعالیت خود را از سال 77 با هدف تولید انواع لوله و پروفیل مبلی شروع کرد. با بیش از 16 خط تولید یکی از قدرتمندترین مجموعه‌های فعال در زمینه لوله و پروفیل سبک محسوب می‌شود. ورق محصولات این کارخانه دارای کیفیت بالایی است که آنها را مناسب انجام انواع فرآیندها از جمله آبکاری و خمکاری کرده است. این مجموعه از سال 88 صادرات خود را به کشورهای همسایه شروع کرد. با ظرفیت 6000 تن در ماه یکی از بزرگترین صادر کنندگان این صنعت است.

کارخانه نورد و پروفیل ساوه در سال 54 با ظرفیت تولید 50000 تن انواع لوله و پروفیل فولادی فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولید محصولات فولادی در خاومیانه می‌باشد. پیشینه و کیفیت بالای محصولات آن را به یکی از شناخته شده‌ترین کارخانه‌های تولید مقاطع فولادی تبدیل کرده است. این مجموعه هم اکنون با ظرفیت تولید 2000000 تن درسال یکی از برترین‌ها از نظر سرعت و حجم تولید محصول محسوب می‌شود.

کارخانه فولاد ساب قزوین در زمینه تولید لوله و پروفیل مبلی سابقه‌ای طولانی دارد. این کارخانه مجهز به تجهیزات و امکانات مناسب است که توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید کند. کیفیت بالای درز جوش لوله و پروفیل مبلی تولیدی این مجموعه را به مناسب‌ترین گزینه برای آبکاری تبدیل کرده است.

مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد