کارخانه آذر چلیک تبریز

کارخانه-آذر-چلیک

کارخانه آذر چلیک تبریز در سال 1389 و در زمینی به مساحت 30000 متر با اخذ مجوز خط تولید میلگرد با تکیه بر کادر مجرب و متخصص و با استفاده از تجهیزات و ماشین الات بروز با نام تجاری ثبت شده ی آذرچِلیک تبریز(ACHT) شروع به فعالیت نمود.

کارخانه آذر چلیک تبریز از دید مشتریان در این مدت کوتاه بجهت رعایت چند اصل مهم تحویل به موقع ، حفظ و بهبود کیفیت درکنار قیمت مناسب و ارج نهادن به نظرات مشتریان توانسته به یکی از محبوبترین کارخانه ها نزد مشتریان و یک کارخانه پیشرو در این صنعت تبدیل شود.

همچنین آزمایشگاه این کارخانه دارای مدرنترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان و متخصصین می باشد که کارخانه آذر چلیک تبریز با بهره گیری از این امکانات محصولاتی با کیفیت مطلوب را روانه بازارمصرف می نماید.

خط مشی و اهداف

کارخانه آذر چلیک تبریز به عنوان یکی از کیفی ترین تولید کنندگان مقاطع فولادی به دلیل کیفیت و تنوع محصولات و رعایت الزامات و مقررات استانداردها، جایگاه ویژه ای در بازار آهن و فولاد کسب کرده و مدیریت کارخانه این اعتماد مشتریان را به عنوان سرمایه اصلی کارخانه دانسته و حفظ و نگهداری از آن را وظیفه تک تک همکاران می داند.

کارخانه آذر چلیک تبریز توسعه صادرات به ویژه به کشورهای همجوار را یکی از اهداف اصلی خود دانسته و برای نیل به این هدف زیر ساخت های لازم را به وجود اورده است.

برچسب ها : , , , , , ,
تعداد بازدید : 554

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0