ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

کارخانه آذر چلیک تبریز

یکشنبه, ۸ / اسفند / ۱۴۰۰ کارخانه آذر چلیک تبریز

این مجموعه که کمتر از 15 سال است در دنیای فولادسازی فعالیت می‌کند، به سبب استفاده از استانداردهای گوناگون، خطوط تولید دقیق و ساخت محصولات باکیفیت، به‌سرعت جایگاه مناسبی در میان تولیدکنندگان داخلی باز کرده و حتی توانسته در بازارهای بیرون از کشور هم مشتریان خود را پیدا کند. در ادامه تلاش می‌کنیم تا این مجموعه را به شکل مختصر معرفی کنیم.

دربارهٔ کارخانه آذر چلیک تبریز

این مجموعه که با نماد اختصاری (ACHT) شناخته می‌شود، در سال 1389 پا به عرصهٔ تولید مقاطع فولادی گذاشته است و از آن زمان تاکنون، فعالیت خود را با جدیت دنبال کرده است. مساحت کلی این مجموعه برابر با 30 هزار مترمربع است و در استان آذربایجان شرقی و حوالی جادهٔ تبریز / صوفیان قرار گرفته است.

در زمان بررسی این مجموعه، باید به این مسئله توجه داشته باشیم که آذر چلیک یکی از تولیدکنندگان جدی میلگردهای فولادی است که همواره تلاش کرده تا محصولات نهایی خود را با قیمتی منصفانه و قیمتی مناسب به مشتریان عرضه کند و همین مسئله هم تأثیری چشمگیر در اقبال خریداران به این مجموعه داشته است. گفتنی است که واحد آزمایشگاه تخصصی که در این شرکت قرار دارد نیز، در رسیدن به چنین هدفی بسیار تأثیرگذار است.

محصولات

یکی از مهم‌ترین و شاید بتوان گفت، اصلی‌ترین تولیدات این مجموعه، میلگردهای A3 است که در هفت مدل متفاوت به بازار عرضه می‌شوند و هرکدام، کاربرد مخصوص به خود را دارند. این دسته از مقاطع در سایزهای 12 تا 25 تولید می‌شوند و تفاوت‌های چشمگیری با سایر میلگردها نظیر A2 و A1 دارند.

مقاطع میلگرد A3، با علامت اختصاری آج 400 نیز شناخته می‌شوند و از جملهٔ نمونه‌های آجدار به‌حساب می‌آیند؛ پس ازاین‌جهت، تفاوت مهمی با سری A1 بدون آج دارند. علاوه بر این، A3 دارای آج‌هایی جناقی شکل است، درحالی‌که بدنهٔ میلگرد A2 آج‌هایی مارپیچ دارد. همین مسئله باعث می‌شود که به‌راحتی بتوانیم انواع این محصول را از هم بازشناسیم.

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد