کارخانه روی اندود

کارخانه ورق روی اندود

تاریخچه کارخانه روی اندود

مجتمع فولادی روی اندود کاوه واقع در شهر صنعتی کاوه(شهرستان ساوه) یکی از تولید کنندگان اصلی ورق گالوانیزه در کشور با استفاده از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته و با ظرفیت سالانه 150 هزار تن می باشد. کارخانه ورق روی اندود علاوه بر واردات ورق های رنگی و همچنین محصولات آرسلور میتال قزاقستان، با عرضه محصولات فولاد مبارکه اصفهان امکان تامین سایر نیازهای مشتریان را نیز فراهم نموده است. کلیه محصولات ارائه شده به صورت کویل، شیت و انواع فرمینگ جهت مصرف در صنایع مختلف به بازار عرضه می گردد.

شرکت روی اندود ساوه بر این باور است که استقرار و پیاده سازی مستمر سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) ،ضرورتی انکار ناپذیر برای دستیابی به اهداف و بهبود مداوم و مشارکت موثر در توسعه پایدار کشور است.

در این راستا ، شرکت روی اندود ، سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس استاندارد ISO 9001 طراحی و پیاده سازی نموده است تا بر اساس این استاندارد ، سازمان بتواند ، در بازار رقابتی امروز ، توانایی خود را در ارائه محصولاتی مطابق با خواسته مشتری والزامات قانونی ، به اثبات رساند.دریافت این گواهینامه یکی از نشانه های تعهد شرکت نسبت به کیفیت و ارتقای سطح آن ودر نهایت ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان می باشد.

شرکت روی اندود کاوه با وقوف به ضرورت حفاظت از محیط زیست به عنوان یک منبع ارزشمند ، تمامی تاسیسات و پروژه های خود را بر پایه سیستم مدیریت زیست محیطی و براساس الزامات استاندارد ISO14001 ، طراحی و اجرا نموده است. استقرار و پیاده سازی نظام مدیریت زیست محیطی ، افتخاری در جهت تلاش مسئولانه و متعهدانه در راستای حفاظت از محیط زیست می باشد.

شرکت مجتمع فولادی روی اندود کاوه

همچنین کارخانه روی اندود با آگاهی بر این امر که افزایش شرایط نا مطلوب کاری و حوادث ناشی از کار ، خسارتهای مالی پنهانی را به سازمان تحمیل می کند ، اقدام به اجرای الزامات استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001 نموده که علاوه بر برآورده ساختن الزامات قانونی مرتبط (مانند قانون کار) ، از کهولت زود به هنگام و نارضایتی کارکنان و در نهایت بیماریهای شغلی جلوگیری می نماید.

شرکت روی اندود ساوه با توجه به نقش محوری صنعت فولاد ، در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و همچنین با توجه به تقاضای روز افزون مصرف این محصولات ، در نظر دارد با توسعه کارخانه و راه اندازی خط تولید ورقهای رنگی و ساندویچ پنل ها و حضور در بازارهای جهانی در آینده نزدیک ، سهم تولید داخل را به منظور بومی سازی این صنعت افزایش داده و با ارائه خدمات وکالاهای متمایز و گسترش مداوم محصولات تولیدی ، موجبات رضایتمندی مشتریان را بیش از پیش فراهم آورد .

آدرس کارخانه گالوانیزه روی اندود بزرگراه تهران-ساوه، شهر صنعتی کاوه، خیابان پمپ بنزین(61)، پلاک 11 می باشد. برای تماس با شرکت روی اندود ساوه از شماره 2340081-0864 استفاده نمایید.

امکان ارسال محصولات شرکت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد به تمام نقاط کشور وجود دارد. لطفا جهت هماهنگی بیشتر با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

برچسب ها : , , , ,
تعداد بازدید : 538

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0