کارخانه هفت الماس

صنایع هفت الماس قزوین

معرفی کارخانه هفت الماس


کارخانه هفت الماس با هدف توليد انواع ورق گالوانيزه، نورد سرد، استنلس استيل (فولاد زنگ نزن) و ساير مقاطع فولادي در سال ١٣٧٥ تاسيس گردید.

عمليات عمراني اين کارخانه در سال ١٣٨٠ آغاز و در سال ١٣٨٢ با ظرفيت اسمي سالانه ١٠٠٠٠٠ تن ورق گالوانيزه با ضخامت ٣/٠ تا ٢ ميليمتر و عرض ١٠٠٠ و ١٢٥٠ ميليمتر به بهره برداري رسيد.

توليدات ورق گالوانيزه اين کارخانه پاسخگوي ١٥ درصد نياز بازار داخلي بوده و حدود ٢٠ تا ٤٠ درصد از كل ظرفيت توليد نيز در بازارهاي جهاني عرضه مي گردد.

اين کارخانه ضمن دريافت لوح تقدير از سوي وزير محترم صنايع و معادن بعنوان واحد نمونه صنعتي، دومين توليدكننده ورق گالوانيزه در كشور است كه علاوه بر ايجاد اشتغال در منطقه سهم بسزايي جهت تحقق خود كفايي توسعه صنعتي و رشد اقتصادي كشور دارا مي باشد.

دريافت نشان استاندارد ملي و گواهي كيفيت ISO ٩٠٠١:٢٠٠٨ در توليد ورق هاي گالوانيزه حاكي از عزم راسخ اين کارخانه در تحول و دسترسي به كيفيت برتر بوده و در ادامه اين کارخانه در راستاي اخذ گواهي نامه هاي معتبر بين المللي از جمله ISO ١٨٠٠٠ و ISO ١٤٠٠٠ و EFQM گام بر مي دارد.

هم اكنون آزمايشگاه هاي مجهز کارخانه صنايع هفت الماس با اخذ گواهي نامه تائيد موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران توانايي ارائه خدمات آزمايشگاهي جهت انجام آزمون هاي مختلف بر روي انواع ورق و مقاطع فولادی، گالوانيزه به روش گرم پيوسته و … را دارا مي باشد.

فاز اول خط تولید نورد سرد در تیرماه ١٣٨٧ به بهره برداری رسیده و با ظرفیت اسمی ٨٠٠.٠٠٠ تن در سال، ورق نورد سرد تولید می نماید.

تولیدات این کارخانه ضمن تامین ورق برای خط تولید گالوانیزه هفت الماس بخشهایی از بازار مصرف داخلی و صادرات بین امللی را نیز تامین می کند.

کارخانه صنایع هفت الماس


ماموریتهای گروه شرکت های هفت الماس

• تعامل پایدار با شرکای کسب و کار به منظور عرضه بموقع مناسب ترین محصول منطبق با نیاز مشتری و ارتقاء کیفیت، رضایت و سود متقابل
• جذب، نگاهداشت و توانمندسازی سرمایه های انسانی متعهد و متخصص و ارتقاء ارزش ها و مسئولیت پذیری ایشان
• استفاده بهینه از منابع مالی و انرژی و حفاظت از محیط زیست با بکارگیری تکنولوژی های نوین

چشم انداز شرکت های هفت الماس

بزرگترین تولیدکننده ورق های سرد نوردیده و پوشش دار فولادی در ایران و کشورهای همجوار با بر توانمندی و دانش نیروهای داخلی حداقل ممکن سرمایه گذاری .

استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران توانايي ارائه خدمات آزمايشگاهي جهت انجام آزمون هاي مختلف بر روي انواع ورق و مقاطع فولادی، گالوانيزه به روش گرم پيوسته و … را دارا مي باشد.

فاز اول خط تولید نورد سرد ، در تیرماه ١٣٨٧ به بهره برداری رسیده و با ظرفیت اسمی ٨٠٠.٠٠٠ تن در سال، ورق نورد سرد تولید می نماید.

تولیدات این کارخانه ضمن تامین ورق برای خط تولید گالوانیزه هفت الماس ، بخشهایی از بازار مصرف داخلی و صادرات بین امللی را نیز تامین می کند.


ماموریتهای کارخانه هفت الماس


• تعامل پایدار با شرکای کسب و کار ، به منظور عرضه بموقع مناسب ترین محصول ، منطبق با نیاز مشتری و ارتقاء کیفیت، رضایت و سود متقابل.
• جذب، نگاهداشت و توانمندسازی سرمایه های انسانی متعهد و متخصص و ارتقاء ارزش ها و مسئولیت پذیری ایشان.
• استفاده بهینه از منابع مالی و انرژی و حفاظت از محیط زیست با بکارگیری تکنولوژی های نوین

 

چشم انداز شرکت هفت الماس در قزوین
بزرگترین تولیدکننده ورق های سرد نوردیده و پوشش دار فولادی در ایران و کشورهای همجوار با بر توانمندی و دانش نیروهای داخلی حداقل ممکن سرمایه گذاری .

محصولات پرفروش:

ضخامت 0.3 میلیمتر عرض 1 متر کارخانه صنایع هفت الماس
ضخامت 0.5 میلمتر عرض 1 متر کارخانه صنایع هفت الماس
ضخامت 0.8 میلیمتر عرض 1 متر کارخانه صنایع هفت الماس

رئیس هیئت مدیره کارخانه هفت الماس قزوین در حال حاضر جناب آقای نصراله ایزد پناه هستند.
مجموعه آزمایشگاه‌‌‌های شرکت صنایع هفت الماس با انجام آزمایش‌‌‌های تخصصی در زمینه‌‌‌های مختلف، به منظور حصول اطمینان از صحت کیفیت مواد ورودی، بررسی عملکرد فرایند‌‌‌های تولیدی و نیز انطباق محصولات تولید شده با استاندارد‌‌‌های ملی و بین المللی، فعالیت می‌نماید.این آزمایشگاه با اخذ گواهینامه‌‌‌های معتبر همچون گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه مطابق با استاندارد ISO 17025 از سازمان ملی تایید صلاحیت ایران از سال 1393 و نیز گواهینامه آزمایشگاه همکار از سازمان ملی استاندارد استان قزوین‌‌‌، در راستای ارتقای سطح کیفی‌‌‌، صحت و دقت گزارش نتایج آزمایشگاهی، قدم بر داشته است.
خط تولید شرکت هفت الماس قزوین شامل خط اسیدشویی، نورد سرد، عملیات بازپخت، گالوانیزه، گالوالوم و خط رنگی می باشد.
محصولات کارخانه هفت الماس بصورت ورق اسید شویی، ورق نورد سرد، ورق گالوانیزه، ورق گالوالوم، ورق رنگی، لوله و پروفیل می باشد.
آدرس کارخانه هفت الماس در استان قزوین کیلومتر 18 اتوبان قزوین – کرج است. شماره شرکت هفت الماس 02832560021 می باشد.

امکان ارسال محصولات شرکت هفت الماس به تمام نقاط کشور وجود دارد. لطفا جهت هماهنگی بیشتر با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

برچسب ها : , , , , , ,
تعداد بازدید : 691

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0