کارخانه فولاد درخشان اراک

فولاد درخشان اراک

معرفی کارخانه صنایع آهن و فولاد درخشان اراک

کارخانه صنایع آهن و فولاد درخشان اراک در سال 1375 به عنوان مرکز خدماتی کارخانه فولاد مبارکه اصفهان عظیم ترین واحد صنعتی کشور تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است.

این کارخانه با اتصال به جاده اصلی تهران – خوزستان و اتصال به شبکه ریلی سراسری تهران – جنوب با دارا بودن انبارهای روباز و سرپوشیده و امکانات جابه جایی انواع کلاف و ورق فولادی در ارتباط با فروش و بازاریابی و ارائه خدمات انبارداری ، سبک سازی، برشکاری، ساخت انواع پروفیلهای باز به روش رول فرمینگ و خمکاری به وسیله ماشین های خمکن، لبه زنی، نواربری، ورقهای فرم داده شده برای پوشش سقف و دیواره

(ذوزنقه – سینوسی شادولاین – فرم سفال ) ، سندبلاست و بسته بندی و حمل تا محل مصرف در خدمت مشتریان است.

اهداف:

هدف از تشکیل کارخانه فولاد درخشان اراک عبارت است از انجام کلیه فعالیتهای تولیدی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی در زمینه های مختلف خصوصاً در زمینه طراحی، ساخت و تولید، راه اندازی و اداره واحدهای تولید انواع مصنوعات فلزی و فولادی و انجام خدمات فلزی و شکل دادن ورقهای فولادی به ابعاد مورد نیاز صنایع و تاسیسات، مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور، تاسیس واحهای تولیدی، صنعتی، بازرگانی، خدمات و تجاری در داخل و خارج از کشور، اخذ نمایندگی از کارخانه های داخلی و خارجی و اعطای نمایندگی به آنان، کارخانه در مناقصه ها و مزایده ها در داخل و خارج از کشور، واردات و صادرات، خرید و فروش و انجام کلیه فعالیت های تجاری و مالی مجاز. ضمناً در راستای پیشبرد اهداف کارخانه مبادرت به اخذ مجوزهای لازم در خصوص موارد ذیل گردیده است

فعاليت ها و محصولات اصلي

• عضو شبكه دو فروش مجتمع فولاد مباركه اصفهان
• فروش انواع ورق گرم و سرد به صورت شيت يا كلاف
• تبديل كلاف گرم با ضخامت 16 ميليمتر به ورق
• تبديل كلاف سرد با ضخامت ( 3/0 الي 99/2 ) ميليمتر به ورق
• عرضه ورقهاي پوشش رنگي و گالوانيزه بصورت سينوسي، ذوزنقه اي، شادولاین
• عرضه ورق و كلافهاي قلع اندود

صنایع آهن و فولاد درخشان اراک

فعاليتهاي توليدي صنعتي آهن و فولاد درخشان اراک

• طراحی و ساخت انواع واگن باری
• طراحي و ساخت سازه هاي فلزي – تجهيزات كارخانه اي
• ساخت انواع مخازن ذخيره و تحت فشار

شـركت صنــايع آهن وفولاد درخشــان اراك(سهامي خاص)براساس تصميمات متخذه در جلسات مجمع عمومي موسسین به تاريخ14/8/75 تشكيل شده و درتاريخ 29/9/1375 تحت شماره 2726 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي اراك به ثبت رسيده است. مراتب ثبت و تاسيس شركت طـي آگهي تاسيس شماره 28627 مورخ 3/10/75 در روزنامه رسمي شماره 15111 كشور درج گرديده است . مركز شركت در اراك ميباشد.

کارخانه فولاد درخشان اراک دارای خط مشی نظام مدیریت کیفیت ISO14001:2004 می باشد . شرکت صنایع آهن و فولاد درخشان اراک دارای خط مشی نظام مدیریت کیفیت ISO 18001:2007 می باشد . شرکت صنایع آهن و فولاد درخشان اراک در لیست سازندگان و فروشندگان مورد تایید (Approved Vendor List ) شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد.
آدرس شرکت فولاد درخشان اراک ، اراک – کیلومتر 15 جاده تهران – انتهای جاده ایستگاه راه آهن مالک آباد می باشد. برای تماس با کارخانه فولاد کویر کاشان از شماره 3300-031 استفاده نمایید.
امکان ارسال محصولات شرکتشرکت فولاد درخشان اراک به تمام نقاط کشور وجود دارد. لطفا جهت هماهنگی بیشتر با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

برچسب ها : , , , , , ,
تعداد بازدید : 951

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0