کارخانه فولاد سیادن ابهر

فولاد-سیادن-ابهر

کارخانه فولاد سیادن ابهر در سال ۱۳۸۵ با استاندارد ملی ۳۱۳۲ تولیدات خود را آغاز نمود. این مجموعه با تولیدات خود توانسته زمینه ساز اشتغال ۲۵۰ نفر به صورت مستقیم و اشتغال ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم شود.  میلگرد فولاد ابهر با ظرفیت تولید ۲۸۸۰۰۰ تن در سال محصولات خود را از طریق بازار و بورس کالا عرضه می نماید.

محصولات فولاد ابهر

طبق قوانین اصلاح و مقررات در سال ۱۳۷۱ کارخانه فولاد سیادن ابهر موفق به دریافت پروانه علامت استاندارد میلگرد آج دار گرم نوردیده با علامت سیادن شد پس از اخذ مجوزهای لازم، مجموعه فولاد ابهر فعالیت های خود را آغاز نمود.

در حال حاضر این مجموعه از تولیدکنندگان میلگردهای آج دار از نوع موازی و جناغی می باشد. بخش عظیم محصولات این مجموعه به صورت تجاری در بورس کالا عرضه می شوند. از مهم ترین فعالیت های کارخانه فولاد سیادن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میلگرد
  • بیلت فولادی

افتخارات و دستاوردهای سیادن ابهر

این مجموعه در سال ۱۳۹۰ به عنوان کارآفرین برتر استان زنجان و واحد نمونه صنعت و معدن و در سال ۱۳۹۱ موفق به اخذ نشان عالی مدیریت شد. کارخانه فولاد سیادن ابهر در کیلومتر هفت جاده تاکستان شهرستان ابهر زنجان واقع شده است.

میلگرد سیادن  ابهر در زمره تولیدات با کیفیتی قرار دارد که بخشی از  بورس کالا را به خود اختصاص داده و نسبت قیمت و کیفیت آن موجب شده جایگاه خوبی در بازار داخلی ایران به دست آورد.

برچسب ها : , , , ,
تعداد بازدید : 670

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0