کارخانه ورق تاراز شهرکرد

فولاد-تاراز-چهارمحال

تاریخچه کارخانه ورق تاراز شهرکرد

شرکت صنایع ورق های پوشش دار تاراز چهارمحال و بختیاری در سال ۱۳۸۷ در شهرک صنعتی شهرک با هدف طراحی، ساخت و راه اندازی خطوط فولادی تاسیس گردید. شرکت تاراز شهرکرد در سال ۱۳۹۴ به عنوان تنها تولید کننده ورق گالوالوم به بهره برداری رسید. ظرفیت تولیدی شرکت تاراز چهارمحال برای خطوط پیوسته گالوانیزه و گالوالوم به میزان ۲۷ هزار تن در سال می باشد. سهامداران شرکت گالوانیزه تاراز، شرکت های سرمایه گذاری توکا فولاد، آتیه فولاد، پارس فولاد مبین و فولاد زاگرس می باشند.
شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد به عنوان هلدینگ در ۲۵ شرکت تخصصی در زمینه های تولید، حمل و نقل، مالی و بازرگانی و با تمرکز غالب فعالیت ها در صنعت فولاد یکی از شرکتهای آشنا به حوزه خدمات فولادی کشور می باشد. شرکت آتیه فولاد با سرمایه گذاری در ۱۴ شرکت تخصصی در زمینه های برش و فرم دهی ورق های فولادی و همچنین مشارکت در فعالیت های کارگزاری بورس کالای ایران، به عنوان یکی از گسترده ترین شبکه های خدمات فولاد در کشور محسوب می گردد. شرکت پارس فولاد امین در زمینه تولید جرثقیلهای سقفی و دروازه ای در زمینه برش و فرم دهی و توزیع ورق های فولادی در استان تهران فعال می باشد.
از اهداف توسعه طلبانه شرکت کارخانه ورق تاراز شهرکرد می توان به تبدیل شدن به یک برند معروف و با کیفیت و تولید کننده ورق های گالوانیزه و گالوالوم در منطقه خاورمیانه، محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال پایدار با توسعه خطوط نورد سرد و اسیدشویی، در جهت بارور سازی استعدادهای منطقه و ایجاد دانش بومی در زمینه پروسه ها و خطوط تولید پیوسته فولاد اشاره نمود.
شرکت تاراز چهارمحال و بختیاری موفق به احداث اولین خط پیوسته گالوانیزه گرم و گالوالوم با ظرفیت اسمی 330 هزار تن در سال گردیده است.

محصولات شرکت فولاد تاراز چهارمحال شامل ورق گالوانیزه و گالوالوم می باشد. جناب آقای مهندس حسین کفعمی لادانی رییس هیات مدیره کارخانه تاراز و مدیرعامل فولاد تاراز هستند. سعید بزرگیمدیرعامل شرکت صنایع ورق¬های پوشش دار تاراز چهار محال و عضو هیئت مدیره هستند.
آدرس شرکت تاراز شهرکرد، استان چهارمحال و بختیاری، شهرستان شهرکرد، فاز 3(توسعه) قطب صنعتی است. جهت تماس با کارخانه تاراز با شماره تماس 3100-038 تماس بگیرید.
امکان ارسال محصولات شرکت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد به تمام نقاط کشور وجود دارد. لطفا جهت هماهنگی بیشتر با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

 

کارخانه ورق تاراز شهرکرد

کارخانه فولاد تاراز

برچسب ها : , , , , , ,
تعداد بازدید : 657

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0