بنر دعوت به نمایشگاه متافو

وزیر صمت: الزام به ثبت اطلاعات فعالان فولاد در سامانه جامع تجارت

وزیر صمت: الزام به ثبت اطلاعات فعالان فولاد در سامانه جامع تجارت

عناوین اصلی صفحه

در یکی از جدیدترین ابلاغیه‌هایی که از طرف وزیر صنعت، معدن و تجارت به دست رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد، رئیس انجمن نوردکاران ایران، رئیس انجمن توزیع‌کنندگان آهن و فولاد ایران و رئیس اتحادیهٔ آهن، فولاد و فلزات رسیده است، همهٔ واحدهای فعال در زنجیرهٔ فولاد موظف به درج اطلاعات خود در وب‌سایتی به نام سامانهٔ تجارت شده‌اند.

 

کد نقش

در جزئیات این ابلاغیه چنین بیان شده که منظور از اطلاعات، در واقع جزئیات خرید، فروش، واردات و صادرات مواد اولیه، فولاد خام، مقاطع تخت و مقاطع ملویل است. مدیران واحدهای تولیدی پس از انجام چنین فرایندی، شناسه‌ای را دریافت می‌کنند که با نام “کد نقش” نام دارد.

 

جزئیات ابلاغیه الزام به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت

برای آشنایی با سایر جزئیات این ابلاغیه، لطفاً متن آن را مطالعه کنید:

با عنایت به الزام ثبت اطلاعات (تولید، خرید، فروش، واردات، صادرات و …) محصولات زنجیره فولاد شامل مواد اولیه و فولاد خام (شمش و اسلب)، مقاطع تخت (انواع ورق گرم و سرد و پوشش‌دار)، مقاطع ملویل (میلگرد، تیرآهن، مفتول) و مصنوعات فولادی (انواع لوله و پروفیل) در سامانه جامع تجارت و باتوجه‌به محدوده زمانی تعیین شده، مقرر فرمائید. با قید فوریت ظرف ۴۸ ساعت آینده، اعضای آن انجمن / اتحادیه نسبت به ثبت و اخذ کد نقش در سامانه و همچنین ثبت اطلاعات فعالیت اقتصادی (تولید، خرید، فروش، واردات، صادرات و …) اقدام نمایند و در صورت نیاز واحدها می‌توانند با واحد پشتیبانی به شماره تماس ۷۵۴۹۲۰۰۰ داخلی ۱۳ تماس حاصل نمایند.

این نامه به‌عنوان ابلاغ رسمی بوده و در صورت عدم انجام موارد فوق‌الذکر طبق قوانین کالاهای قاچاق، با واحدهای متخلف برخورد خواهد شد.

منبع : فولاد پدیا

نظر شما

قیمت ورق های فولادی