کارخانه ورق خودرو شهرکرد

کارخانه ورق خودرو شهرکرد

معرفی کارخانه ورق خودرو شهرکرد

کارخانه ورق خودرو شهرکرد توليد ورق گالوانيزه، ويژه استفاده در صنعت ساخت بدنه خودرو در استان چهارمحال و بختياري در منطقه سفيد دشت از توابع شهرستان بروجن  احداث شده است . جهت اجراي واحد صنعتی ، زميني به مساحت ۱۵۰ هكتار در حاشيه  جاده بروجن -شهرکرد در نظر گرفته شده است.

از نظر جغرافيايي در ۳۲ درجه و ۱۰ دقيقه ي  عرض شمالي و ۵۱ درجه و ۱۰ دقيقه ي  طول شرقي و به فاصله ي  حدود ۲۸ كيلومتر از شهرستان بروجن و ۳۴ كيلومتر از شهركرد واقع شده است . ارتفاع محل کارخانه از سطح دريا حدود ۲۲۰۰ متر مي باشد . ناحيه از نظر آب و هوايي در منطقه   نيمه مرطوب معتدل بازمــستانهاي ســـرد و در خط بارندگي ۳۰۰ ميليمتر در سال  قرار دارد .

 ورق خودرو شهرکرد با ویژگی های عدم خودرگی و مقاومت بالا در برابر علتهای گوناگون فرسودگی از قبیل نمکهای محلول در آب ،آلودگی هوا ،رطوبت و سایر مواد خورنده بوده و بدین وسیله بدنه اتومبیلهای تولید شده با این گونه ورق دوام و پایداری بسیار بالاتری خواهد داشت.

شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری با ظرفیت تولید 400 هزار تن در سال به کشورهای عراق، پاکستان، افغانستان و امارات صادرات ورق آهن انجام می دهد. میزان اشتغال مستقیم 400 نفر و غیر مستقیم 4000 نفر است. تاریخ افتتحاح کارخانه 24/8/1389 می باشد. از سال 1393 تا اکنون مهندس اصغر اسماعیلی مدیر عامل این شرکت است.
کارخانه توليد ورق گالوانيزه، ويژه استفاده در صنعت ساخت بدنه خودرو در استان چهارمحال و بختياري در منطقه سفيد دشت از توابع شهرستان بروجن احداث شده است . جهت اجراي واحد صنعتی ، زميني به مساحت 150 هكتار در حاشيه جاده بروجن -شهرکرد در نظر گرفته شده است كه از نظر جغرافيايي در 32 درجه و 10 دقيقه ي عرض شمالي و 51 درجه و 10 دقيقه ي طول شرقي و به فاصله ي حدود 28 كيلومتر از شهرستان بروجن و 34 كيلومتر از شهركرد واقع شده است . ارتفاع محل کارخانه از سطح دريا حدود 2200 متر مي باشد . ناحيه از نظر آب و هوايي در منطقه نيمه مرطوب معتدل بازمــستانهاي ســـرد و در خط بارندگي 300 ميليمتر در سال قرار دارد .

ورق خودرو تاراز شهرکرد

مواد اولیه کارخانه ورق خودرو شهرکرد

مواد اولیه ورودی به کارخانه  از انواع ورقهاي سرد نورد شده با کیفیت بسیار بالا در نظر گرفته شده كه مطابق با آخرين دستاورد هاي تكنولوژي روز جهان است.

این مواد در کارخانه فولاد مبارکه تولید و جهت استفاده به این کارخانه منتقل می شود و در صورت نیاز بیشتر مواد اولیه را میتوان از تولیدات دیگر صنایع داخلی و یا تولیدات کشورهای خارج وارد نمود

از ويژگيهاي ورق تولیدی میتوان به فرم پذیری بسیار بالا ، مقاومت در عين نازكي ، صافي فوق العاده بالا و رنگ پذيري بسيار خوب آنها اشاره نمود.

بديهي است كه با توليد اين ورق در كشور قيمت تمام شده این محصول در بازار نسبت به قیمت مشابه خارجی و وارداتی کاهش چشمگیری داشته و در جهت متعادل نمودن قیمت تمام شده خودرو در ایران نقش بسزایی خواهد داشت.

حمل و نقل کارخانه ورق خودرو شهرکرد

حمل و نقل مواد اولیه از محل تولید  به کارخانه و نیز محصول از کارخانه ورق خودرو شهرکرد تا محل مصرف در حال حاضر از طريق شبكه مواصلاتی جاده اي موجود، میسر بوده و نظر به صنعتی شدن منطقه و احداث کارخانه سیمان در مجاورت این واحد صنعتی و صنایع آتی با پیش بینی اتصال خط ریلی، امکانات آسان تری را در جهت حمل و نقل و ترانزیت در منطقه ایجاد خواهد نمود.

با توجه به امکان اتصال به شبکه ریلی که مطالعات آن انجام شده هزینه های حمل و نقل به میزان قابل ملاحظه ای کاهش و نهایتاً قیمت محصول تمام شده به صورت مقایسه ای در  بازار جهانی فعلی قابل رقابت با نمونه های مشابه است.

از آنجایی که صنایع فولاد بعنوان صنایع مادر همواره در پیشرفت و توسعه اقتصادی مناطق محل تاسیس تاثیر بسزایی دارند ،پیش بینی میگردد که با احداث این کارخانه ، با توجه به سطح فن آوری پیش بینی توسعه ،چشمگیری در صنعت منطقه مشاهده گردد.

آدرس شرکت در کیلومتر 35 جاده شهرکرد-بروجن،منطقه سفید دشت ،شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری می باشد. شماره تماس کارخانه 34263960-038 است.
امکان ارسال محصولات شرکت فولاد اکسین به تمام نقاط کشور وجود دارد. لطفا جهت هماهنگی بیشتر با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید

برچسب ها : , , , , , , ,
تعداد بازدید : 1019

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0