کارخانه درپاد تبریز

معرفی کارخانه درپاد تبریز

کارخانه درپاد تبریز تحت پوشش شركت سرمايه گذاري گسترش فولاد تبريز درسال 1380 در زميني به مساحت 40 هكتار با هدف توليد ورق گالوانيزه، انواع لوله هاي گالوانيزه، مبلي، صنعتي، آبرساني، انواع قوطي هاي مربع ومستطيل(صنعتي وساختماني)،انواع پروفيل هاي باز و بسته، گاردريل و مقاطع خاص از جمله بيضي با ظرفيت 710 هزار تن در سال تاسيس شد.

در راستاي اجراي طرح هاي توسعه اي، کارخانه درپاد توليد انواع ميلگرد آجدار را با بهره گيري از كارشناسان مجرب اين صنعت و انتقال تكنولوژي مدرن و نوين با ظرفيت 500 هزار تن در سال را به محصولات توليد شده خود افزود كه ظرفيت و توان كل خطوط توليدي به بيش از يك ميليون و دويست تن در سال رسيد.

کارخانه-درپاد

خط مشی کارخانه درپاد تبریز

خط مشـي گـروه صنعتي درپاد تبريز بعنوان توليد كننده انواع لوله و پروفيل فولادي، ورق گالوانيزه و ميلگرد آجدار بشرح زير مي باشد:

  • جلب رضايت و اعتماد مشتريان
  • استفاده بهينه از منابع
  • انطباق با الزامات قانوني
  • الزام و تقيد به رعايت كيفيت در توليد محصولات
  • افـزايش سطح دانش و تـوانمندي كـاركنان کارخانه فولاد درپاد تبریز
  • تـلاش جهت بهبود مستـمر اثر بخشي سيستم مديريت كيفيت و مديريت ايمني و بهداشت شغلي
  • همسوسازي اقدامات اقتصادي با الزامات زيست محيطي

شركت توسعه سرمايه گذاري دريك با هدف مشاركت در اعتلاي صنعت كشور، ايجاد اشتغال و كارآفريني و نيز تربيت نيروهاي انساني مولد و ماهر، در سال 1380 با سرمايه گذاري صددرصد خصوصي و ايجاد چندين مجتمع و كارخانه بزرگ صنعتي پايه گذاري و فعاليت خود را آغاز نمود. اين شركت مادر، در مدت كوتاهي توانسته ضمن ايجاد زير ساختهاي مناسب، با برنامه ريزي هاي مدون، بهره گيري از دانش روز و جذب نيروهاي متعهد و متخصص، سرمايه گذاري هاي كلاني در منطقه انجام داده، تا با هدف تلاش در ارتقاي صنعت، عمران و آباداني كشور و نيز حضور فعال در بازارهاي منطقه و جهان، سهم كوچكي از دِين خود را به ايران اسلامي ادا نمايد. به طوري که در حال حاضر هلدينگ دَريک بزرگترين شرکت سرمايه گذاري در شمال غرب کشور مي باشد. روند توسعه در اين گروه بسيـار سـريع بوده و با استفـاده از فرصت هاي بوجـود آمده و برنامه ريزي هاي منظم و آگاهانه، توانسته است با ظرفيت سازي مناسب و ايجاد شركتهاي صنعتي، خدماتي و ساختماني در زير مجموعه سه هلدينگ تخصصي ذيل، نام خود را در جاي جايِ ميهن پهناورمان و بازارهاي بين المللي به عنوان يك پديده مطرح سازد .

سرمايه گذاري گسترش فولاد تبريز
سرمايه گذاري فولاد گستر كوثر
سرمايه گذاري هواپیمایی آتا

همچنين کارخانه درپاد تبریز با تــکيـه بـــر توانمندي هاي کارکنان متخصص خود، توانسته است هـــزاران فـــرصت شــغـلي مستقيــم و غيرمستقيـم ايجـاد نمايد كه در اشتغال زايي منطقه تاثير بسزايي داشته است.
سرمايه گذاري گسترش فولاد تبريز به عنوان بزرگترين هلدينگ تخصصي گروه، متشكل از چندين مجتمع و كارخانه بزرگ و پروژه هاي در دست احداث، در حال فعاليت مي باشد که از بدو تاسيس، نوع مديريت در اين شرکت سبب شده تا توسعه گروه، تحت سيستم ها و برنامه ريزي هاي استراتژيك بصورت علمي و چند بعدي جريان داشته باشد.
تنوع فعاليت و گستردگي سازماني کارخانه درپاد تبریز بسيار بالا بوده و توليدات كارخانجات صنعتي هلدينگ گروه صنعتی درپاد شامل: انواع شمش فولادي (Billet & Bloom)، انواع ميلگرد (ساده، آجدار و کلاف)، انواع مقاطع فولادي (تيرآهن، ناوداني و نبشي)، انواع فرآورده هاي معدني (سنگ آهن هماتيت و مگنتيت، کنسانتره تيتان، سنگ آهک با خلوص بالاي 97درصد، سنگ سليس با خلوص بالاي 97 درصد، زغال سنگ، کانسنگ مس و طلا)، سازه هاي فلزي، جرثقيل سقفي، انواع لوله هاي فولادي و گالوانيزه ( گاز، صنعتي و آبرساني )، انواع قوطيهاي مربع و مستطيل ( صنعتي و ساختماني ) و انواع ورق گالوانيزه مي باشند.
در سالهاي اخير رويکرد و سياست گذاري اين گروه بر مبناي ساخت و واگذاري کارخانجات توليدي به صورت نقد و يا فاينانس مي باشد.
اين روند باعث گرديده سرعت تـوسعه صنعتـي و همراه با آن ميـزان اشتغالزائي در منطقه افزايش چشمگيـري داشته و فضا براي توليدکنندگـان به صورت تخصصي و براي عمـوم مـردم به صورت مشـارکـت و سرمـايه گذاري باز گردد.
محمد رضا زنوزي مطلق كارآفرين، بازرگان و سرمايه گذار با بيش از 25 سال تجربه كار و سابقه مديريت در صنايع پايه كشور، در حال حاضر بنيان گذار، مالك ورئيس هيأت مديره گروه توسعه سرمايه گذاري دَريك مي باشد. این گروه، بزرگترين و موفق ترين شرکت مادر تخصصي در شمال غرب كشور محسوب می‌شود و از بيش از 25 شركت و کارخانه بزرگ تولیدي تشکیل شده است. وي همچنين مالك باشگاه گسترش فولاد تبريز مي باشد.
مدیر عامل درپاد تبریز،محمد رضا زنوزي مطلق در سال هاي گذشته سرمایه خود را منحصر به یک صنعت خاص نكرده و در حوزه هاي مختلف صنعتی از جمله صنايع فولادي و محصولات وابسته آن، خودرو سازي، شركت هواپيمائي، ساختمان سازي و نيز شركت هاي خدماتي و معدني سرمایه‌گذاری و فعاليت نموده است. در اين سالها، شیوه‌های مدیریت و سرمایه‌گذاری ‌او، یکی از موفق‌ترین روش‌های گسترش و توسعه تولید در كشور بوده است. وي با استفاده از روشهای نوین مديريتي و جذب مديران و متخصصين توانمند و مجرب، و استفاده از ظرفیت های آنها، توانسته است گروه دَريك را به سمت توسعه سريع و پايدار هدايت نموده و نقش بسزائي را در پيشرفت و توسعه صنعت كشور ايفا نمايد.

محصولات توليدي کارخانجات گروه صنعتي درپاد تبريز:

ورق گالوانيزه به ضخامت 0/5 الي 5 ميليمتر تا عرض 1250 ميليمتر طي فرآيند گالوانيزه گرم پيوسته با ظرفيت توليد 60 هزار تن در سال
لوله و پروفيل مربع و مستطيل مبلي از سايز 10 الي 60 ميليمتر در پنج خط توليد با ظرفيت 50 هزار تن در سال
لوله هاي صنعتي درزجوش از سايز 1/4 الي 4 اينچ در شش خط توليد با ظرفيت 300 هزار تن در سال
لوله هاي گالوانيزه از سايز 1/2 الي 4 اينچ با ظرفيت توليد 100 هزار تن در سال
لوله هاي آب و گاز از سايز 1/2 الي 4 اينچ با ظرفيت توليد 100 هزار تن در سال
انواع ميلگرد ساده و آجدار از سايز 8 الي 32 ميلي متر با ظرفيت توليد 500 هزار تن در سال

لوله هاي درز مخفي با تكنولوژي روز اروپا (SRW) از کشور اسپانيا از سايز 1/2 الي 2 اينچ با ظرفيت توليد 100 هزار تن در سال اين خط توليد با وجود مکانيزم دستگاه کشش گرم و از بين بردن درز جوش از روي لوله و انجام تستهاي هيدروليک تا فشار 200 بار و بسته بندي تمام اتوماتيک يکي از خطوط منحصر به فرد در کشور مي باشد.

آدرس کارخانه گروه صنعتی درپاد تبریز، آدرس کارخانه : جاده تبریز آذر شهر- کیلومتر 6 جاده جزیره اسلامی می باشد. شماره تماس کارخانه33467511 041
امکان ارسال محصولات گروه صنعتی درپاد تبریز به تمام نقاط کشور وجود دارد. لطفا جهت هماهنگی بیشتر با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید

برچسب ها : , , , , , , ,
تعداد بازدید : 839

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0