کارخانه فولاد فایکو (فولاد البرز ایرانیان)

فولاد-البرز-ایرانیان

کارخانه فولاد فایکو

کارخانه فولاد فایکو که نام تجاری مجتمع فولاد البرز ایرانیان می باشد ، درزمینه تولید گرم انواع مقاطع فولادی با اشکال ، ابعاد و مشخصات متنوع ، مشغول به فعالیت می باشد. تولید سالیانه بیش از ۱,۵ میلیون تن انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی ، کارخانه فایکو را در رده معظم ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی گرم در کشور و منطقه قرار می دهد.

محصولات کارخانه فولاد فایکو

تنوع محصولات تولیدی در کارخانه فایکو ، شامل میلگردهای صنعتی و ساختمانی با قطر ۸ الی ۳۲ میلی متر و همچنین انواع تیرآهن های سریIPN , IPE  ، ناودانیهای سری UPN , UPE ونبشی های بال مساوی و نامساوی از ارتفاع مقطع ۸۰ الی ۳۲۰ میلی متر می باشد.

این میزان از محصول در کارخانه فایکو، در دو خط تولید مجزا با ظرفیتهای جداگانه ۷۵۰ هزار تن تولید می گردند. دسترسی بلاواسطه به شاهراه جاده ای تهران – مشهد ، ایستگاه اختصاصی ریل آهن متصل به شبکه سراسری ریلی کشور ، پست اختصاصی برق ۲۳۰/۲۰ KW متصل به رینگ اصلی انتقال نیروی سراسری کشور ، پست اختصاصی گاز طبیعی با ظرفیت ۱۰،۰۰۰ متر مکعب و خطوط تولید تمام اتوماتیک و هوشمند مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا ، امکان تولید محصولات یاد شده را مطابق با کلیه استانداردهای ملی جهت بازارهای داخلی و بین المللی برای صادرات مهیا نموده به نحوی که بخش قابل توجهی از مجموعۀ محصولاتی که تاکنون در این مجتمع تولید شده ، کشور را از واردات آن بی نیاز نموده است .

مجتمع فولاد البرز ایرانیان ( کارخانه فایکو )، در استان مازندران ، کیلومتر ۱۵ جاده ساری به مشهد واقع شده است .

کارخانه فولاد فایکو

.قاسم خلیل خلیلی ریئس هیئت مدیره و مدیر عامل است.
محصولات این شرکت شامل میلگرد، نبشی، ناودانی و تیرآهن می باشد.

 آدرس کارخانه فولاد فایکو در مازندران ، کیلومتر ۱۵ جاده ساری به مشهدمی باشد. شماره تماس کارخانه ۳۳۷۳۲۸۸۳-011 است.
امکان ارسال محصولات شرکت فایکو به تمام نقاط کشور وجود دارد. لطفا جهت هماهنگی بیشتر با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

برچسب ها : , , , , , ,
تعداد بازدید : 1022

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0