کارخانه گل نرده

تاریخچه کارخانه تولید گل نرده 

در سال ۱۳۶۱ به مدیریت آقای علی قراگوزلو تاسیس شد. کارخانه گل نرده در ابتدا اقدام به تولید قوطی های پرسی می‌نمود . از سال ۱۳۷۱ با توجه به نیازهای کشور اقدام به وارد کردن ماشین آلات لوله و پروفیل نمود. در حال حاضر این کارخانه قادر است سالیانه ۱۰۰.۰۰۰ تن انواع پروفیل های ساختمانی، قوطی های مربع و مستطیل، لوله های سیاه صنعتی و مقاطع را فقط در یک شیفت کاری بر اساس استانداردهای موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تولید کند.

همچنین در آینده نزدیک خطوط تولید لوله های صنعتی و گازی این کارخانه نیز به بهره برداری می‌رسد. واحد ماشین سازی و قالب سازی این شرکت افتخار دارد که ۱۰۰% قطعات مورد نیاز کارخانه را طراحی و تولید می‌کند. بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و کادر متخصصین مجرب باعث گردیده این شرکت بتواند محصولات خود را با کیفیتی برتر به مشتریان عرضه نماید.

اجرای سیاست‌های توسعه بازار این شركت باعث گردیده تا این شركت در حوزه های مختلف بازار همچون انرژی، ساخت و ساز و خودروسازی حضور موفق و رشد پایدار را تجربه نماید. هم‌اكنون محصولات این شركت در این صنایع كلیدی كاربردهای وسیعی همچون: لوله‌های گاز، مقاطع صنعتی مربوط به قطعات خودرو و موتور سیكلت و همچنین انواع پروفیل‌ها و مقاطع مورد استفاده در صنعت ساختمان را دارا می‌باشد.
كارخانجات لوله و پروفیل گل‌نرده در سال ۱۳۶۱ با هدف تولید انواع لوله و پروفیل‌های فولادی با ظرفیت تولیدی ۲۰.۰۰۰ تن در سال تاسیس و بهره برداری گردید. مدیریت این كارخانه در راستای استراتژی توسعه بازار و افزایش تنوعات محصولات و نفوذ به بازارهای صادراتی برنامه ریزی دقیق خود را در جهت سرمایه گذاری با هدف ارتقاء كیفی و كمی محصولات آغاز نموده و هم اكنون حاصل تلاش و برنامه ریزی دقیق مدیریت این شركت دستیابی به ظرفیت ۱۰۰.۰۰۰ تن در سال انواع مقاطع فولادی در سایزهای گوناگون می باشد
اولین محموله صادراتی این شركت در سال ۱۳۷۸ به كشور ارمنستان حمل گردید و از آن پس فعالیت صادراتی این گروه به صورت عملی آغاز شد. شركت لوله و پروفیل گل نرده توسعه و گسترش بازارهای فعلی، دستیابی به سهم عمده بازار و نفوذ در بازارهای جدید را به عنوان قسمتی از اهداف عالیه خود همواره مدنظر داشته، در همین راستا برگزاری دوره های منظم آموزشی و همچنین مطالعه و تحقیق بازار را در جهت بهبود و پویائی مستمر سیستم در دستور كار خویش قرار داده است.

در حال حاضر محصولات شركت لوله و پروفیل گل‌نرده شامل لوله سیاه، لوله گاز خانگی و شبكه، لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی و … به صورت منظم به كشورهای ارمنستان، افغانستان، آذربایجان، ترکمنستان، ازبکستان و عراق.
مدیریت شرکت لوله و پروفیل گل‌نرده تولیدکننده انواع لوله و پروفیل فولادی در ایران و خاورمیانه. اداره شرکت را تحت نظارت و کنترل سیستم مدیریت کیفیت پذیرفته و اراده و تعهد خود را نسبت به برقراری و اجرای نیازمندیهای سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد‌های: API Q1 SPEC 5L – ISO/TS 29001 – ISO9001:2000 اعلام می‌دارد.

کارخانه-گل-نرده

اصول راهبردی و کلیه فعالیت های جاری سازمان بر پایه مشتری مداری، منطبق بر خواسته های استاندارد فوق و با بهره گیری از خطوط راهنمای استاندارد ISO9004:2000 ترسیم شده است.

هدف از این سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌ها کسب اطمینان از تولید محصولات مطابق با استانداردهای بین‌المللی و تامین نظر مشتریان محترم می‌باشد که با بهره‌گیری از کارکنان با تجربه، آموزش دیده و با انگیزه به عنوان پشتوانه اصلی شرکت، در سایه نظم و انسجام سازمانی، کاربرد فن آوری روز و آرمان توسعه روز افزون تحقق می یابد.

هدف همیشگی ما کسب رضایت و اعتماد مشتریان می‌باشد.

در نیل به این مهم رعایت قوانین و مقررات مرتبط را مد نظر داشته و در راه رسیدن به اهداف سازمانی از این اصول عدول نخواهیم نمود. شما همکاران عزیز و گرامی که با تلاش و جدیت هر چه بیشتر بالهای پرواز سازمان و به گردش آورنده بخشی از چرخهای اقتصاد میهن عزیزمان هستید بایستی مجری صدیق روشها و دستورالعمل های دریافتی بوده و یاریگر سازمان در تامین تمامی نیازها و خواسته های مشتریان باشید بدون تردید تولید با کیفیت مورد درخواست مشتری ، همراه با حرکت در جهت نیل به بالاترین سطوح بهره وری، در سایه نظام بهبود مستمر ‌ .مجموعه شرکت را در گشایش و توسعه پایدار بازارها و نیل به برنامه های تنظیمی برای صادرات رهنمون خواهد شد.

علی قراگوزلو رئیس هیت مدیره کارخانه گل نرده است.

گواهینامه های کیفیت محصولات

پروانه كاربرد استاندارد اجباری ISIRI 3360 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنـعتی ایران برای تولید لوله های گاز رسانی جهت مصرف در منازل ، ساخـتمان‌ها و واحدهای تجاری كه در سال ۱۳۹۰ اخذ و تا كنون بصورت پیوسته تمدید شده است.

امکان ارسال محصولات کارخانه گل نرده به تمام نقاط کشور وجود دارد. لطفا جهت هماهنگی بیشتر با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

کارخانه گل نرده در سال ۱۳۶۱ به مدیریت آقای علی قراگوزلو تاسیس شد. این شرکت در ابتدا اقدام به تولید قوطی های پرسی می‌نمود . از سال ۱۳۷۱ با توجه به نیازهای کشور اقدام به وارد کردن ماشین آلات لوله و پروفیل نمود.

در حال حاضر کارخانه گل نرده قادر است سالیانه ۱۰۰.۰۰۰ تن انواع پروفیل های ساختمانی، قوطی های مربع و مستطیل، لوله های سیاه صنعتی و مقاطع را فقط در یک شیفت کاری بر اساس استانداردهای موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تولید کند.

همچنین در آینده نزدیک خطوط تولید لوله های صنعتی و گازی این کارخانه نیز به بهره برداری می‌رسد. واحد ماشین سازی و قالب سازی این شرکت افتخار دارد که ۱۰۰% قطعات مورد نیاز کارخانه را طراحی و تولید می‌کند.

بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و کادر متخصصین مجرب باعث گردیده کارخانه گل نرده بتواند محصولات خود را با کیفیتی برتر به مشتریان عرضه نماید.

محصولات کارخانه تولید گل نرده 

اجرای سیاست‌های توسعه بازار کارخانه گل نرده باعث گردیده تا این شركت در حوزه های مختلف بازار همچون انرژی، ساخت و ساز و خودروسازی حضور موفق و رشد پایدار را تجربه نماید.

هم‌اكنون محصولات کارخانه گل نرده در این صنایع كلیدی كاربردهای وسیعی همچون:

لوله‌های گاز، مقاطع صنعتی مربوط به قطعات خودرو و موتور سیكلت و همچنین انواع پروفیل‌ها و مقاطع مورد استفاده در صنعت ساختمان را دارا می‌باشد. 

برچسب ها : , , , ,
تعداد بازدید : 779

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0