کارخانه فولاد سازان جم

تاریخچه شرکت فولاد سازان جم قم

کارخانه فولاد سازان جم (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۴ به منظور انجام فعالیتهای بازرگانی در زمینه آهن و فولاد تاسیس گردید.

بر اساس تجربیات به دست آمده در این زمینه سرمایه گذاران کارخانه تمایل خود را به فعالیت در بخش تولید انواع شمش های مقاطع ساختمانی و صنعتی اعلام نموده و نهایتا” در سال ۱۳۸۶پس از اخذ مجوزهای لازم اقدام به تاسیس کارخانه ذوب و ریخته گری مداوم در زمینی به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع و ظرفیت ۱۵۰۰۰۰ تن در سال را نمودند که فاز اول آن در سال ۱۳۸۹ بهره برداری گردید.

علیرغم نوسانات شدید قیمت شمش های فولادی و بدون بهره گیری از تسهیلات بانکی ، فاز ۲ پروژه با افزایش ظرفیت به مقدار ۶۰۰۰۰ تن در سال ، مورد بهره برداری قرار گرفت .

شرکت فولاد سازان جم

تولیدات کارخانه فولاد سازان جم

کارخانه فولاد سازان جم با استفاده از کادر مجرب مهندسی و ماشین آلات و تکنولوژی پیشرفته ، توانایی تولید انواع شمش در ابعاد  ۱۰۰×۱۰۰ تا ۲۰۰×۲۰۰ میلی متر در طول مورد سفارش از ۴ تا ۶ متر با دستگاه ریخته گری مداوم با تنوع در آنالیزهای مختلف و فولادهای آلیاژی را دارد، که مورد نیاز صنایع نورد فلزات مخصوصا تولید انواع مقاطع فولادی نظیر میلگردهای صنعتی و ساختمانی ؛ نبشی ، ناودانی ، تیر آهن و … مورد نیاز می باشد.

کارخانه فولاد سازان جم با سرمایه گذاری بخش خصوصی به عنوان چهارمین کارخانه فولاد بخش خصوصی کشور در فاز اول و فاز دوم هر کدام با دو دستگاه کوره القایی به روش ذوب القایی و دستگاه ریخته گــــری مداوم شمش های فولادی به بهره برداری رسید.

کارخانه فولاد سازان جم طی سال اول توانست ضمن دستیابی به ظرفیت تولید حداکثر ، فرصت شغلی مستقیم برای ۱۵۰ نفر و بیش از ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم را ایجاد نماید که در فاز توسعه خود تا ۲۰۰ نفر پرسنل به صورت مستقیم و بیش از ۷۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم را تحت پوشش خود قرار داد .

احمد عبدالهی مدیرعامل کارخانه، بهرام دادور مدیر کارخانه، رضا نقی لو مدیر مالی، محمد مهدی حنیفی مدیر بازرگانی و حسن کرمانی مدیر مهندسی هستند.

محصولات کارخانه فولاد سازان جم 

• انواع شمش با آلیاژ های مختلف از طریق ریخته گری پیوسته در ابعاد 100*100 تا 200*200 میلی متر در طول مورد سفارش از 4 تا 6 متر (…,5sp,3sp,ck45,70cr2,st52,cr55,mo40)

• هر نوع قطعه ریخته گری تا وزن 20 تن بر اساس سفارش مشتری

 شماره تماس کارخانه 33343525 025
امکان ارسال محصولات گروه فولاد سازان جم به تمام نقاط کشور وجود دارد. لطفا جهت هماهنگی بیشتر با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

برچسب ها : , , , , ,
تعداد بازدید : 672

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0