به دنبال استقبال بی نظیر جامعه فولاد،"دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران" با رویکرد بومی سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان تأمین پایدار از 23 تا 26 دی ماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود. انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، متولی این رویداد متفاوت ملی به عنوان بزرگترین گردهمایی تولیدکنندگان، تامین کنندگان، بازرگانان و متخصصان صنعت فولاد ایران است.

به گزارش آهن الات فولادسل نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که در دی ماه سال گذشته برگزار شد، آغازگر یک موج فراگیر بومی سازی و حمایت از تامین داخلی بود که خوشبختانه با استقبال بی نظیر جامعه فولاد کشور روبرو شد. در همین راستا و به درخواست تولیدکنندگان و تامین کنندگان زنجیره فولاد، دومین دوره این رویداد تخصصی و منحصر به فرد ملی به همت انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و با مشارکت تمامی شرکت های بزرگ فولادی و معدنی و تامین کنندگان مطرح داخلی و همچنین با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو، اتاق های بازرگانی ایران و تهران و تشکل های زنجیره فولاد، از ۲۳ تا ۲۶ دی ماه سال جاری به مدت ۴ روز در برج میلاد تهران برگزار می شود.

بنر دومین نمایشگاه فولاد ایران

حامیان و مشارکت کنندگان

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از حامیان دولتی دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران هستند. علاوه بر این اتاق های بازرگانی ایران و تهران به همراه تشکل های مطرح زنجیره آهن و فولاد از جمله خانه معدن ایران، انجمن سنگ آهن و سندیکای لوله و پروفیل حمایت خود از دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران را اعلام کرده اند.

دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران همچنین با مشارکت شرکت های بزرگ زنجیره آهن و فولاد از جمله فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، فولاد خراسان، هلدینگ میدکو، هلدینگ کاوه پارس، فولاد هرمزگان، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد غرب آسیا، فولاد یزد، فولاد غدیر ایرانیان، فولاد یزد، فولاد آلیاژی ایران، فولاد بناب و تعدادی دیگری از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان زنجیره فولاد برگزار می گردد.

ثبت نام در جشنواره و نمایشگاه

شرکت کنندگان در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد می توانند علاوه بر حضور در جشنواره و بهره گیری از سخنرانی ها و پنل های تخصصی، از سایر مزایای بزرگترین گردهمایی تولیدکنندگان، تامین کنندگان، بازرگانان و متخصصان صنعت فولاد ایران همچون مذاکرات تجاری ،توسعه بازار و تقویت سرمایه اجتماعی و تخصصی نیز برخوردار شوند.

علاوه بر این، ثبت نام در این جشنواره به معنی امکان حضور رایگان در کلیه کارگاه های آموزشی و تخصصی می باشد که در طی ۴ روز برگزاری نمایشگاه، برپا خواهد بود.

سایت ثبت نام در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد به آدرس events.steeliran.org پذیرای اقشار مختلف جامعه فولاد است. در این سایت، ثبت نام کنندگان می توانند با انتخاب هر یک از گروه های در نظر گرفته شده شامل شرکت های دانش بنیان، اساتید و دانشجویان، اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و همچنین اعضای تشکل های حامی و با ارائه مدارک لازم، از تخفیف ویژه ثبت نام در این رویداد متمایز ملی برخوردار شوند.
رزرو غرفه و حضور در بخش نمایشگاهی نیز از طریق تماس با دبیرخانه جشنواره و نمایشگاه به شماره های ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱- ۰۲۱ (داخلی ۴- گروه رسانه ای چیلان ) امکان پذیر است. در صورت ضرورت می توانید با شماره ۰۹۱۰۹۱۸۰۸۳۳ تماس حاصل نمایید و یا در شبکه های اجتماعی پیام دهید.

  • نویسنده : news operator
  • منبع خبر : چیلان آنلاین