شاخص بورس و اوراق بهادار درپایان معاملات با رشد 24.70 واحدی به پله 166 هزار و 915 واحدی رسید.

شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۱۹۶٫۱۰ واحدی به پله ۱۶۷ هزار و ۸۷ واحدی رسید. بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران در آغاز معاملات از ۱ هزار میلیارد ریال فراتر رفت که طی ۱۸ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز فارس، وبملت، فولاد و وتجارت با روند صعودی و خساپا، خودرو و فملی با روند نزولی کار خود را آغاز کرد.
شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با رشد ۱۹۶٫۱۰ واحدی به پله ۱ هزار و ۸۳۸ واحدی رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۳۳۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۱۲۶ میلیون سهم طی ۱۴ هزار نوبت معاملاتی است.
معاملات بورس با ثبات نسبی پایان یافت
شاخص بورس و اوراق بهادار درپایان معاملات با رشد ۲۴٫۷۰ واحدی به پله ۱۶۶ هزار و ۹۱۵ واحدی رسید. بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران در پایان معاملات از ۳ هزار میلیارد ریال فراتر رفت که طی ۱۳۰ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.
نماد‌های پر بیننده معاملات امروز فارس، وتجارت، رانفوز و کگل با روند صعودی و فملی،جم و رمپنا با روند نزولی به کار خود پایان دادند. شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با رشد ۱۹٫۱۵ واحدی به پله ۱ هزار و ۵۷۸ واحدی رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۳ هزار میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۹۱۱ میلیون سهم طی ۱۲۵ هزار نوبت معاملاتی است.

  • منبع خبر : فصل اقتصاد