کارخانه پرشین فولاد قزوین

معرفی کارخانه پرشین فولاد قزوین

کارخانه پرشین فولاد قزوین در راستای نیاز صنایع عظیم كشور در امر ساخت و ساز انواع فولاد از قبیل بیلت، تیرآهن، میلگرد، نبشی، ناودانی، ورق روغنی، ورق گالوانیزه، گالوالوم و ورق رنگی، در سال 1365 در تهران تاسیس گردید.

فعالیت اصلی گروه صنعتی پرشین فولاد از سال 1385 در زمینی به مساحت 50 هكتار در زمینه تولید میلگردبا ظرفیت 500.000 تن در سال از لحاظ تكمیل بودن محصولات و طول های سفارشی در تاكستان قزوین شروع به كار كرد.

اهداف کارخانه پرشین فولاد قزوین

رشد روزافزون تغییرات و پیشرفتهای تکنولوژی بر جایگاه تولیدکنندگان در بازار و صنعت اثر گذاشته و شرکتها دائما در تکاپوی دستیابی به بازارهای جدید و افزایش سهم بیشتری از بازار برای خود و محصولاتشان هستند، گروه صنعتی پرشین فولاد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و یکی از سرفصلهای اهداف خود را در بخش بازار دستیابی به سهم بیشتری از بازار تعریف نموده و امید وار است با اتخاذ استراتژی نفوذ در بازار و توسعه محصول با افزایش ابعادی و عمقی بازار به این مهم دست یابد.

بدیهی است اهداف عملیاتی شرکت پرشین فولاد تاکستان که نسبتا محقق گردیده اند نظیر ارتقاء کیفیت، تعامل بیشتر با مصرف کنندگان نهایی محصول ، کسب رضایت مشتریان و نوآوری را، قدمهایی دانسته که الزاما در راه رسیدن به هدف اصلی باید برداشته شوند.

پرشین-فولاد-اریا

محصولات این شرکت شامل میلگرد A1,A2,A3 و A4 می باشد.
گروه صنعتی پرشین فولاد به عنوان تولید کننده برتر کشوربا قابلیت تولید و صادرات 500.000 تن انواع میلگرد در سال، توانایی خود را جهت صادرات محصولات اعلام میدارد.

کشورهای مقصد :

کشورهای خاورمیانه، آفریقای شمالی، جنوبی و اروپا از جمله مقصد های صادراتی گروه صنعتی پرشین فولاد هستند که پیشبینی میشود با توجه به رونق اقتصادی کشور، کیفیت و قیمت های رقابتی رشد قابل توجهی خواهیم داشت.
مواد مصرفی در این کارخانه عبارتست از آهن اسفنجی، بیلت و قراضه. برق مورد نیاز کارخانه 150 مگاوات، آب مصرفی روزانه حدود 80 هزار متر مکعب و گاز مصرفی روزانه 750 هزار متر مکعب می باشد. اشتغالزایی طرح بصورت مستقیم 2500نفر و غیر مستقیم 20000 نفر می باشد. سرمایه گذاری طرح های در حال انجام و آتی 300 میلیون یورو و هزینه های ریالی 10000 میلیار ریال است.

پروژه های در دست اجرا :
ذوب و ریخته گری به میزان 800000 تن در سال
ورق سرد گالوانیزه 200000 تن در سال
تیرآهن سنگین 400000 تن در سال
آهن اسفنجی 400000 تن در سال
آدرس کارخانه گروه صنعتی پرشین فولاد، كيلومتر 18 اتوبان تاكستان به ابهر می باشد. شماره تماس کارخانه33858104 028
امکان ارسال محصولات گروه صنعتی پرشین فولاد به تمام نقاط کشور وجود دارد. لطفا جهت هماهنگی بیشتر با کارشناسان فولادسل تماس بگیرید.

برچسب ها : , , , , , ,
تعداد بازدید : 700

فولادسل

بررسی وضعیت محصولات فولادی در بازار داخلی

بازار میلگرد آجدار عمدتا نسبت به شنیده های روز گذشته ثابت است.

فولادسل

قیمت کویل نورد گرم در اروپا صعودی شد

شاخص Fastmarkets درباره قیمت روزانه کویل نورد گرم در بازار شمال اروپا، تحویل درب کارخانه، در هفته گذشته به ۳۹۶٫۸۸ یورو (۴۴۶٫۳۸ دلار) رسید

0