ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان

چهارشنبه, ۱۱ / اسفند / ۱۴۰۰ شرکت فولاد خرمدشت تاکستان

فولاد خرمدشت یک واحد تولیدی در استان قزوین است که به شکل تخصصی به تولید میلگرد فولادی می‌پردازد. این مجموعه با تجربه‌ای ده‌ساله در صنعت فولادسازی، تاکنون جوایز و تقدیرنامه‌های گوناگونی را به خود اختصاص داده که نشان از کیفیت یکپارچهٔ محصولات آن دارد. با ما همراه باشید تا به معرفی این مجموعه بپردازیم و اطلاعات کاربردی مختصری دربارهٔ بخش‌های گوناگون این نهاد تولیدی به دست بدهیم.

دربارهٔ شرکت فولاد خرمدشت تاکستان

این مجموعه که به شکل شرکت سهامی خاص در عرصهٔ فولادسازی فعالیت می‌کند، در سال 1388 کلید خورد و در سال 1389 به بهره‌برداری رسید. ظرفیت اسمی این نهاد برابر با 300 هزار تن محصول فولادی در هر یک سال است که رقمی قابل‌توجه به‌حساب می‌آید. موقعیت مکانی این مجموعه در شهرک خرمدشت استان قزوین است و این مسئله یک مزیت برای این واحد صنعتی به‌حساب می‌آید، چراکه دسترسی نسبتاً ساده‌ای به بازار مرکزی کشور و مصرف‌کنندگان عمدهٔ آن دارد.

گواهی‌نامه‌ها

همان‌طور که در مقدمه نیز بیان کردیم، این مجموعه در بازهٔ زمانی فعالیت کوتاه‌مدت خود، تقدیرنامه‌های متعددی را دریافت کرده که بیانگر مهارت متخصصان این مجموعه و به‌کارگیری دستگاه‌های پیشرفته و کارآمد است. بخشی از این تقدیرنامه‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

محصولات

مجموعهٔ موردبحث ما به شکل تخصصی بر روی تولید انواع میلگرد تمرکز کرده است و این محصولات را هم بر اساس گریدهای مطرح و پرکاربرد داخلی و بین‌المللی به تولید می‌رساند. محصولات این مجموعه به شکل موردی، شامل دو گزینهٔ زیر است:

این محصول در سایز 8 تا 32 تولید و عرضه می‌شود و ابعاد آن 12 متری است.

این محصول در سایز 8 تا 16 تولید می‌شود از نظر طول نیز، 12 متری است.

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد