services

فولادسل علاوه بر ارائهٔ به‌روزترین قیمت انواع آهن‌آلات و امکان خرید این مقاطع فلزی، بازهٔ وسیعی از خدمات مرتبط با صنعت فولاد را هم به مشتریان خود عرضه می‌کند؛ از طریق این درگاه می‌توانید به‌سادگی خدمت‌های گوناگونی را زیر نظر متخصصان این عرصه دریافت کنید و در نهایت، محصول خود را در یک کیفیت دلخواه دریافت نمایید. در ادامه، به معرفی خدمت‌های شرکت فولادسل می‌پردازیم و توضیحات مختصری هم دربارهٔ هر مورد بیان خواهیم کرد.

خدمت‌های فولادسل در دنیای آهن‌آلات​

برای آنکه بتوانید آشنایی بیشتری با خدمت‌های مجموعهٔ فولادسل به دست آورید، در ادامه به معرفی تک‌تک این موارد می‌پردازیم و جزئیات هر مورد را هم بررسی خواهیم کرد.

خدمات خم کاری در فولادسل

اگر تابه‌حال از ورق‌های فلزی در پروژه‌های ساختمانی یا صنعتی خود استفاده کرده باشید، به‌خوبی می‌دانید که در بسیاری از موارد نیاز است که این محصولات خم‌کاری‌های گوناگونی را پشت سر بگذارند تا در نهایت، به یک‌شکل هندسی دلخواه تبدیل بشوند؛ برای مثال، از ورق برای ساخت انواع باکس فولادی برای کاربرد در مدارهای الکترونیکی، بخش‌های گوناگون ساختمان و صنایع کشاورزی و دامداری استفاده می‌شود.

خدمات نواربری

در صنعت فولاد، تبدیل کردن کویل مادر به کویل‌های کوتاه و عریض با عنوان نواربری نامیده می‌شود؛ در این خدمت لازم است که علاوه بر نیروی متخصص و کارشناسان کنترل فرایند، از دستگاه‌ها و تجهیزات گران‌قیمتی هم استفاده شود که هرگونه ورق با متریال‌های گوناگون به بهترین شکل برش بخورد و آسیبی به سطح مقطع آن وارد نشود. در صورت تمایل، می‌توانید انجام این خدمت را به کارشناسان و متخصصان مجموعهٔ ما بسپارید.

خدمات عرشه فولادی

عرشه فولادی یک نوع مقطع موج‌دار است که برای پوشش‌دهی سقف و گاهی کف سازه‌ها بسیار کاربرد دارد؛ این مقطع نیز مانند ورق شادولاین و ذوزنقه، با خم‌کاری، شکل‌دهی و رنگ‌آمیزی ورق‌های گالوانیزه تولید می‌شود و به همین دلیل، مقاومت بالایی در برابر اکسید آهن و زنگ‌زدگی که به دلیل تماس فلز با آب، رطوبت و اکسیژن به وجود می‌آید، دارد.

ورق طرح سفال ژنوا

این گروه از ورق‌ها مانند نمونه‌های قبلی با به کار گیری و خم‌کاری ورق‌های گالوانیزه تولید می‌شوند و رنگ سطحی آن‌ها هم از نوع رنگ‌های کوره‌ای است؛ همین مسئله باعث می‌شود که محصول موردبحث ما مقاومت بالایی در برابر اکسید آهن و زنگ‌زدگی پیدا کند و ماندگاری زیادی در محیط‌های شرجی و مرطوب داشته باشد. برای خرید یک ورق طرح سفال ژنوا با کیفیت و متریال تضمین‌شده، پیشنهاد می‌کنیم فولادسل را از دست ندهید.

ورق طرخ سفال پالرمو

ورق‌های طرح سفال پالرمو با استفاده از روش دیگری از فرم‌دهی ورق‌های گالوانیزه تولید می‌شوند و از جهت ظاهری، کاملاً مشابه سفال‌هایی می‌شوند که در زمان‌های گذشته بر روی سقف‌های شیروانی بارگذاری می‌شد. این ورق‌ها از ویژگی‌های زیادی برخوردار هستند؛ برای مثال، مقاومت بالایی در برابر عوامل خورنده مانند آب و رطوبت دارند و از جهت استحکام فیزیکی نیز، نمرهٔ خوبی را دریافت می‌کنند. همین مسائل نیز باعث استفادهٔ فراوان از این مقاطع در جای‌جای پروژه‌های ساختمانی می‌شود.

خدمات سوراخ کاری در فولادسل

علاوه بر آهن‌آلات و مقاطع فلزی، سوراخ‌کاری با مته‌های معمولی و غیرصنعتی در صنایع گوناگونی انجام می‌شود و مطمئناً هرکسی با آن آشناست اما نکته اینجاست که در دنیای فلزات، سوراخ‌کاری باید با ابزارهای مخصوصی انجام شود تا کم‌ترین میزان افت کیفیت اتفاق بیفتد و محصول نهایی دچار هیچ‌گونه آسیبی نشود.
در این مجموعه می‌توانید هرگونه خدمت مرتبط به سوراخ‌کاری با تجهیزات صنعتی را به متخصصان ما بسپارید تا محصولتان تحت یک فرایند اصولی و بدون هیچ‌گونه درصد خطا قرار بگیرد.

ورق ذوزنقه

ورق ذوزنقه یکی از انواع مقاطع محبوب در بازار است که معمولاً با استفاده از ورق گالوانیزه رنگی تولید می‌شود؛ این محصول به دلیل اینکه مقاومت بالایی در برابر عوامل خورنده دارد و از جهت ظاهری هم زیبا است، در بسیاری از موقعیت‌ها جایگزین ورق‌های بدون طرح می‌شود.
برای آنکه یک ورق ذوزنقه باکیفیت داشته باشید، باید فرایند تولید آن را به یک گروه متخصص بسپارید تا تک‌تک مراحل به‌خوبی پیش بروند و در آخر یک محصول نهایی مناسب به دست شما برسد.

خدمات ورق لمبه

این دسته از ورق‌های فولادی گزینه‌ای مناسب برای پوشش‌دهی سقف‌های کاذب یا جداره‌های شیروانی هستند تا یک عایق‌بندی دقیق ایجاد بشود و احتمال نفوذ عوامل مخرب به حداقل برسد؛ علاوه بر پوشش‌دهی، از این محصول در ساخت انواع درب و پیشانی نیز استفاده می‌شود و جالب اینجاست که این محصول به سبب ظاهر چشم‌نواز خود، گزینه‌ای مناسب برای این دسته از کاربردها هم به‌حساب می‌آیند.
از یاد نبرید که فولادسل مرجعی مطمئن برای تأمین دامپا یا لمبه موردنیاز شما برای پیش‌بردن پروژه‌های گوناگون ساختمانی است.

ورق کرکره سینوسی

کرکره یک فرایند تخصصی است که در طی آن، ورق‌های آهنی یا آلومینیومی به شکل موج‌دار درمی‌آیند؛ این فرایند باعث می‌شود که سطح فولاد افزایش پیدا کند و در نهایت، مقاومت فیزیکی محصول نهایی به‌مراتب افزایش پیدا کند.
خط تولید ورق کرکره باید دارای استانداردهای کیفی گوناگونی باشد تا در نهایت یک محصول مطابق با استاندارد و باکیفیت را به مشتری ارائه بدهد؛ برای خرید این محصول در کیفیت مطلوب، فولادسل و سبد خرید باکیفیت این مجموعه را از یاد نبرید.

برش کاری

مقاطع آهنی گوناگونی مانند ورق، شمش و میله نیازمند برش هستند تا به محصول موردنظر طراح یا متخصص تبدیل بشوند؛ این مسئله آن‌قدر مهم است که در محل بسیاری از پروژه‌های ساختمانی، اپراتورهایی با دستگاه‌های مکانیکی مخصوص حاضر می‌شوند تا چنین وظایفی را به‌پیش ببرند.
شایان توجه است که اگر نیاز به برش‌کاری به شکل خُرد و کلان با استفاده از قیچی‌های مخصوص و تجهیزات مکانیکی متنوع دارید، فولادسل گزینه‌ای مناسب برای انجام چنین خدمتی است.

خدمات پانچ در فولادسل

این خدمت برای ایجاد سوراخ‌ها و حفره‌های منظم یا غیرمنظم بر روی سطح مقطع ورق‌های فلزی انجام می‌شود و معمولاً از دستگاه‌های مخصوص برای پیشبرد آن استفاده می‌شود. برای پیشبرد این فرایند لازم است که دستگاه پرس به پانچ فشار لازم را وارد کند تا آن وارد بدنهٔ ورق شود و طرح دلخواه را به دست دهد. این خدمت با به‌کارگیری دستگاه‌های جدید در مجموعهٔ ما برای شما عزیزان انجام می‌شود.

خدمات رول به رول در فولادسل

در این فرایند، متخصصان ورق‌های عریض را که به شکل کلاف هستند، باز می‌کنند و از دستگاه‌های برش مخصوص عبور می‌دهند تا پهنای آن‌ها کمتر بشود؛ پس از آن، در صورت نیاز می‌توانند برش‌های نازک‌تر را هم از تجهیزات دیگری عبور بدهند تا فرایند عریض کردن ورق به میزان دلخواه انجام بشود و در نهایت، محصول ایده‌آل به دست بیاید. شایان توجه است که وظیفهٔ کنترل در چنین فرایندی، با سامانهٔ PLC انجام می‌شود تا کیفیت مطلوب به دست بیاید.

ورق شادولاین

در ایام گذشته از ورق‌های رنگی شادولاین صرفاً برای پوشش پانل استفاده می‌شد اما این روزها از این محصولات چشم‌نواز در بسیاری از سازه‌های کوچک و بزرگ به‌منظور پوشش‌دهی سقف یا کاربردهای دیگر استفاده می‌شود و همین مسئله، تأثیر زیادی در افزایش تقاضای آن داشته است. این محصولات از رنگ‌آمیزی و با خمکاری ورق‌های گالوانیزه تولید می‌شوند و یکی از معدود محصولات زیبا در دنیای آهن‌آلات هستند.
در صورت تمایل می‌توانید ورق شادولاین موردنیاز خود را از مجموعهٔ ما خریداری کنید.