بنر دعوت به نمایشگاه متافو

شرکت فولاد گیلان رشت

شرکت فولاد گیلان رشت

عناوین اصلی مقاله

مجتمع فولاد گیلان رشت

نواع محصولات فولادی در دو بخش نوردگرم و نورد سرد از تولیدات کارخانه فولاد گیلان حسن رود میباشد. این کارخانه که در شهرک صنعتی رشت تاسیس شد، اولین و بزرگترین کارخانه نورد فولاد کشور میباشد.

واحد نورد گرم در زمینی به مساحت 32 هزار متر مربع و واحد نورد سرد در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع قرار دارد. در حال حاضر پروژه ایجاد واحد ورق گالوانیزه در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع با ظرفیت 150 هزار تن در دست انجام میباشد.

 

تاریخچه کارخانه فولاد گیلان حسن رود

همانطور که ذکر شد مجتمع فولاد گیلان به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه نورد فولاد کشور تاسیس شد. این مجتمع در سال 1382 و در بخش خصوصی تاسیس گردید.

ظرفیت تولید فعلی شرکت فولاد گیلان با استفاده از به روزترین تکنولوژی های دنیا، 2.5 میلیون تن در سال برای محصولات نورد گرم میباشد. همچنین برای محصولات نورد سرد این ظرفیت به 500 هزار تن در سال میرسد.

محصولات کارخانه نورد فولاد گیلان (حسن رود)، از میان بسیاری زمينه های كاربردی، حوزه های با الزامات کیفی بالا شامل خودروسازی، صنایع ساختمانی و لوله سازی را هدف قرار داده است.

لازم به ذکر است که طرح دیگری در مجتمع فولاد گیلان در حال اجرا میباشد. این طرح شامل راه اندازی واحد گالوانیزه و ورق های رنگی با ظرفیت 150 هزار تن در سال میباشد.

امید است مجتمع فولاد گیلان با استعانت به خداوند و اتکا به توان نیروهای متخصص، سهم به سزایی در توسعه صنعت فولاد کشور ایفا نماید.

 

محصولات شركت فولاد گیلان

  1. نورد گرم
  2. نورد سرد
  3. گالوانیزه

 

  • ورق نورد گرم شركت نورد فولاد گیلان

خط تولید نورد گرم دارای ظرفیت تولید سالانه 1.600.000 هزار تن بوده و محصولاتش را بر اساس استانداردهای بین المللی EN، ASTM, DIN, JIS, AFNOR, UNI, BS و norm تولید می نماید.

کارخانه فولاد گیلان زمينی به مساحت 60 هكتار با زیربنایی به مساحت 32000 مترمربع برای سالن های تولیدی در شهر صنعتی رشت تاسیس کرده است. ورق نورد گرم تولیدی این کارخانه از کیفیت بسیار بالا و هم تراز کیفیت های جهانی می باشد.

ورق نورد گرم تولید شده در این مجتمع محدوده ضخامت 2 تا 17 میلی متر و محدوده عرض 600 تا 1420 میلی متر و حداکثر وزن کلاف قابل تولید 20 تن می باشد.

 

  • ورق نورد سرد مجتمع فولاد گیلان

خط تولید نورد سرد مجتمع فولاد گیلان دارای ظرفیت تولید سالانه 500 هزار تن با رعایت استاندارد ها و کیفیت بین المللی میباشد. خط تولید ورق نورد سرد مجتمع فولاد گیلان با زیربنایی به مساحت 25000 مترمربع در شهرک صنعتی رشت این کارخانه را به یکی از برترین تولیدکنندگان ورق نورد سرد در سراسر ایران کرده است.

ورق نورد سرد تولید شده در این مجموعه دارای محدوده ضخامت 0.17 تا 5 میلی متر و محدوده عرض 600 تا 1650 میلی متر و حداکثر وزن کلاف قابل تولید 30 تن میباشد.

 

  • ورق گالوانیزه شرکت فولاد گیلان

مجتمع فولاد گیلان رشت با تاسیس خط تولید ورق گالوانیزه به تازگی در زمینی به مساحت 6 هکتار با زیربنایی به مساحت 240000 مترمربع در شهرک صنعتی رشتی تاسیس گردیده است و آغاز به تولید ورق گالوانیزه با ظرفیت تولید 180 هزار تن در سال با رعایت استاندارد های جهانی و قابل رقابت با محصولات بازار کرده است .

کارخانه فولاد گیلان حسن رود در خط تولید ورق گالوانیزه آنچنان که مدیران این شرکت اعلام کرده اند ورق گالوانیزه با ابعاد و مشخصات محدوده ضخامت محصولات 2/0 تا 2 میلی متر و محدوده عرض محصولات714 تا 1250 میلی متر و حداکثر وزن کلاف قابل تولید 15 تن می باشد که این کارخانه را به یکی از کارخانجات تولید ورق گالوانیزه با کیفیت تبدیل می کند.

نظر شما

قیمت ورق های فولادی