ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

شرکت خاور صنعت هما

شنبه, ۷ / اسفند / ۱۴۰۰ شرکت خاور صنعت هما

خاور صنعت هما یکی از تولیدکنندگان حرفه‌ای انواع پروفیل و لوله فولادی در ایران است که با پشت سر گذاشتن فرایند پرفرازونشیبی، این روزها به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان عمدهٔ این عرصه تبدیل شده است. در ادامه، قصد داریم به معرفی این مجموعه بپردازیم و محصولات آن را هم از نظر بگذرانیم.

دربارهٔ شرکت خاور صنعت هما

اولین قدم‌های این مجموعه برای تولید مقاطع فولادی در سال 1377 برداشته شد؛ در آن زمان، مساحت کلی مجموعه چیزی در حدود 7 هزار متر بود که صرفاً یک خط تولید را در خود جای داده بود. رفته‌رفته این مجموعه بر تعداد متخصصان و تجهیزات خود افزود و زیرساخت‌ها را هم در کنار آن افزایش داد. در سال‌های اخیر، این مجموعه حدود 40 هزار مترمربع مساحت دارد و امکانات قابل‌توجهی را هم در خود جای داده است. این امکانات شامل موارد زیر می‌شود:

گفتنی است که خط تولید جدیدی هم در این مجموعه راه‌اندازی شده است که توانایی ساخت 20 هزار تن لوله و پروفیل از جنس استیل ضدزنگ را به این مجموعه می‌دهد.

محصولات

باتوجه‌به جزئیاتی که در قسمت قبلی از این مجموعه بیان کردیم، می‌توانید به‌خوبی تصور کنید که حجم تولیدات این مجموعه بالاست. گفتنی است که این حجم بالا معمولاً در ابعاد و سایزهای متنوعی تولید می‌شود و همین مسئله نیز، تأثیر چشمگیری در تنوع محصولی و گوناگونی مقاطع نهایی این کارخانه دارد که در نهایت، پاسخگوی طیف وسیعی از مشتریان داخلی و خارجی خواهد بود.

گفتنی است که لوله‌های این مجموعه در سایزهای 10 تا 76 میلی‌متر با ضخامت 0.3 تا 2 میلی‌متر و پروفیل‌ها نیز در سایزهای 10 در 10 تا 80 در 40 و با ضخامت‌هایی مشابه مقاطع لوله تولید می‌شوند. سبد محصولات این مجموعه به شرح زیر است:

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد