ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

شرکت روی پوشان قزوین

شنبه, ۷ / اسفند / ۱۴۰۰ شرکت روی پوشان قزوین

روی پوشان یکی از واحدهای صنعتی حرفه‌ای در داخل کشور است که به شکل تخصصی بر روی تولید محصولات گالوانیزه با استفاده از تجهیزات گوناگون تمرکز کرده است. با ما همراه باشید تا این مجموعه، تجهیزات به‌کاررفته در آن و محصولات نهایی خط تولید آن را به شکل مختصر اما دقیق به شما معرفی کنیم.

دربارهٔ شرکت روی پوشان قزوین

همان‌طور که از نام “روی پوشان” مشخص است، این مجموعه به شکل اختصاصی در راستای پوشش‌دهی مقاطع فولادی با روش گالوانیزاسیون و عنصر روی فعالیت می‌کند. این فرایند باعث می‌شود که محصولات فولادی مقاومت بالایی در برابر عوامل مخرب نظیر آب، اکسیژن و رطوبت پیدا کنند و امکان استفاده از آن‌ها نیز در موقعیت‌های روباز و شهرهای شرجی ایجاد بشود.

تاریخ ثبت این مجموعه مربوط به سال 1379 است و با این حساب، این واحد بیش از 20 سال تجربه را در رزومهٔ خود قرار داده است؛ علاوه بر این، متخصصان گوناگونی هم در این نهاد تولیدی حضور دارند که با استفاده از تجهیزات کارآمد، بر روی تولید محصولات باکیفیت تمرکز کرده‌اند.

زیرساخت‌ها

زیرساخت‌های این مجموعه به مهندسان و کارشناسان خطوط تولید این امکان را می‌دهد تا بازهٔ وسیعی از محصولات در مدل‌ها، پوشش‌ها و ابعاد گوناگونی تولید کنند. این امکانات به شرح زیر هستند:

محصولات

سبد محصولات روی پوشان به شکل اختصاصی انواع لوله‌های فولادی را در خود جای داده است که بر اساس مؤلفه‌های گوناگونی تولید می‌شوند و دارای کاربردهای متنوعی هستند. بنا به جزئیاتی که در وب‌سایت این مجموعه درج شده، خطوط تولید آن توانایی تولید لوله در سایزهای یک‌دوم تا 6 اینچ را به شکل خودکار و 8 تا 42 اینچ را به شکل نیمه‌خودکار دارند. گفتنی است که پوشش‌های این محصولات معمولاً از 40 تا 100 میکرون متفاوت است.

محصولات این مجموعه به شکل موردی شامل موارد زیر می‌شود:

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد