ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

شرکت فولادسازان جم قم

چهارشنبه, ۴ / اسفند / ۱۴۰۰ شرکت فولادسازان جم قم

فولادسازان جم یکی از تولیدکنندگان داخلی استان قم است که سال‌های گذشته را به تولید شمش‌های فولادی در ابعاد و گریدهای آلیاژی گوناگونی اختصاص داده است. این واحد تولیدی در سال‌های ابتدایی، ظرفیت تولید کمی داشت ولی در ادامهٔ کار، بخش‌های جدیدی به آن اضافه شد و توان تولید آن نیز افزایش یافت. در ادامه به معرفی مختصر این مجموعه و محصولات آن می‌پردازیم.

درباره فولادسازان جم قم

فولادسازان جم قم همان‌طور که از نام آن نیز مشخص است در زمینی به مساحت 25 هکتار و در شهرک صنعتی شکوهیه استان قم تأسیس شده است. این واحد تولیدی در سال‌های آغازین فعالیت خود (1384) ظرفیت تولیدی برابر با 75 هزار تن داشت و پس از تغییراتی که در سال‌های بعدی در آن ایجاد شد، ظرفیت خود را به 150 هزار تن در سال ارتقا داد. گفتنی است که این مجموعه در طول 16 سال فعالیت خود، برای 250 نیرو فرصت شغلی ایجاد کرده است.

گفتنی است که کارخانهٔ ذوب و ریخته‌گری این مجموعه به شکل اختصاصی برای تولید شمش‌های فولادی به کار گرفته می‌شود که مطابق با گریدهای پرکاربرد و پرتقاضای بازار ساخته می‌شوند و برای مشتریان به شکل فرایند سفارش، ارسال می‌گردند. در نظر داشته باشید که خط تولید اولیه این مجموعه در سال 1384 کلید خورد اما بخش دیگری از آن، در سال 1389 به بهره‌برداری رسید که تأثیر زیادی در تولید سالیانهٔ آن داشت.

تأییدیه‌ها و گواهی‌نامه‌ها

مجموعهٔ موردبحث ما گواهی‌نامه‌ها و تأییدیه‌های بین‌المللی گوناگونی را در رزومهٔ خود دارد که نشان‌دهندهٔ میزان کیفیت محصولات این شرکت و میزان اهمیت این مجموعه برای ایجاد ساختاری یکپارچه و پیشرو در دنیای فولادسازی کشور ایران است. در ادامه، به بخشی از این گواهی‌نامه‌ها اشاره می‌کنیم.

علاوه بر این‌ها، شرکت فولادسازان جم قم موارد زیر را هم در رزومهٔ خود دارد:

محصولات

واحد تولیدی موردبحث ما با ظرفیت اسمی سالیانه 150 هزار تن، یکی از تولیدکنندگان جدی شمش‌های فولادی در ابعاد و آلیاژهای متفاوت به‌حساب می‌آید. شایان توجه است که شمش‌های فولادی این مجموعه در ابعاد 200 در 200 و 100 در 100 به شکل بیلت تولید می‌شوند و دارای طول 4 و 6 متری هستند. این محصولات در گریدهای آلیاژی زیر ساخته می‌شوند:

این محصولات به شکل مستقیم برای واحدهای تولیدی داخلی ارسال می‌شوند و کاربرد اصلی آن‌ها در ساخت انواع مقاطع و پروفیل‌های فلزی نظری انواع نبشی، تیرآهن، میلگرد و ناودانی است. شایان توجه است که تولیدات این کارخانه اصطلاحاً “محصولات میانی” نامیده می‌شوند، چراکه در تولید محصولات نهایی فولادی کاربرد زیادی دارند و معمولاً به شکل مستقیم در پروژه‌های برون‌کارخانه‌ای به کار گرفته نمی‌شوند

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد